Skocz do zawartości

SCENA 3D: zapomniany...


gordon13

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Czegos brakuje tej pracy. Niby wszystko ladnie pieknie a nie ma na czym oka zawiesic. Wzrok lata po calym obrazku. Musze przyznac ze moj wzrok najczesciej "spada" na chodnik (smiesznie to brzmi:)).

Ale to tylko moje pozne juz ledwo lepiace sie zdanie:) Dzisiaj/jutro, jak sie wyspie, spojrze na to wyspanym okiem i jak stwierdze ze jest inaczej niz teraz to napisze:)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmmm według mnie ten kolor skrzynki ;-P (to chyba skrzynka) razi jak pieron, bardziej widziałbym brązową rdzewiejącą, natomiast co do oświetlenie, na ścianie tak czuje rysuje się cień drzew chyba, czy nie mógłby on byc mniej widoczny a rozjaśnić deczko dół czyli lekko schody i kącik miedzy murkiem a ścianą - - - ogólnie nieźle pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z bardziej intenywnym swiatlem wyglada lepiej , ale textura na tym domku nadal dretwo, zobacz najbardziej razi to tam gdzie jest ta niebieska tabliczka. Potrzebna ci jest textura ktora bedzie ostra jak brzytwa i wtedy zapisz ja w jakiejsc przemyslanej rozdzialce i nie w jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej a dlaczego kąt prowadzenia murków nie jest zgodny z kątem prowadzenia schodów? Sciana niby taka zniszczona a patrzac na wnęke z drzwiami widac idealne kąty proste - urwij tam co nieco - przeciez tam sie wchodzi i nosi rozne rzeczy wiec to normalne ze trzeba uwalić kąsek sciany przypadkiem;)

Usun ta niebieska tabliczke z lewej, albo zrob ja slabo czytelna (zardzewiałą) i np. pochyl jak urwaną z jednej strony. W tej chwili niepotrzebnie zwraca uwage wprowadzajac zachwianie do prawidlowej kompozycji.

No i te wafle na chodniku nie bardzo - lepiej klasyczne plaskie plyty z trawką wyrastajaca pomiedzy.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności