Skocz do zawartości

Obiekt 3d: Napój Energetyczny


Rekomendowane odpowiedzi

Howhg!

Karkosik znowu w natarciu :D

Tym razem pokusiłem sie o stworzenie packshotów napoju, który swoją drogą sam sobie opracowałem :D

Nazwa taka nie inna bo akurat Peter Gabriel leciał sobie w tle i Shock The Monkey jako nazwa podpasowała mi do Napoju Energetycznego :D

Projekcik zajął mi całą noc i cały dzisiejsz dzień. Miała być tylko nocka ale stworzenie loga i całej grafiki opakowania zajęło mi dłużej niż myślałem.

Rendery też sie długo robiły bo chciałem całkowicie wyeliminować szum. Czasy od 1h-2h.

 

Technikalia:

Modzone standardowo w Maksiu, rendzone Vrejem, świecone hdrk'ą + pare vray plejnów do doświetlenia ,albo dodania refleksu.

 

No to lecim:

1.jpg

2.jpg

3.jpg

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Zanim przeczytałem opis bardzo się zdziwiłem kiedy zobaczyłem nazwę, właśnie moją pierwszą myślą był Peter ;)

Co do samego projektu :

- nazwa wygląda jakby była naklejonym, metalowym logiem anie nadrukiem.

-mogłeś się pokusić o dodanie byle jakich informacji na temat zawartości, dodało by to wyglądu, teraz jest oszczędna, ale nie elegancka.

- podoba mi się góra, fajna na niej jest faktura ;)

-bardziej by pasowała nazwa utworu Burn You Up, ale chyba podobna marka jest istnieje ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieks za komenty!

 

@Bombadill:

Teksty na froncie, mają inną fakture (są głądkie), a dotego nieco wytłoczone na zewnątrz stąd takie wrażenie.

Opakowanie jest takie a nie inne bo taki miałem zamiar od początku, minimalistycznie ale z jajem.

Osobiście nie podobają mi się

te wszystkie puszki na których jest nasrane ogniami, piorunami, napisami na całą puszke i innymi takimi.

Co do opisów to są wszystkie (chyba):

ivr1D.jpg

Nazwa taka bo jest to jeden z moich ulubionych kawałków, ot takie personalne widzimisie i tyle.

 

Komentujcie dalej!

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności