Skocz do zawartości

z drugiej strony ekranu ....


azazel

Rekomendowane odpowiedzi

Originally posted by Karawan

wygladasz na 14 -15 lat :P

 

bo tyle wtedy miałem zobacz na daty na górze :P Teraz wyglądam innaczej ale nie mam aktualnego zdjęcia :(...ale jak będzie jakaś prawa impreza w waxy...to postaram się coś dorzucić :)

 

pozdro...

 

a ja swoją drogą ciekaw jestem jak wygląda saygon :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 278
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

zorganizujcie jakiś zlot a sie pojwaię, obojetnie gdzie, byle w polsce. wymagam tylko jakiejś mozliwoesic gdzie bede mogl sie przekimac,(najlepiej mozeliwosc wynajęciaq pokoju w akademiku) chyba ze zlot bedzie w wawie. wtedy sie pokazę. a i organuizujcie to po 5 lipca i nie w okresie 1-10 sierpnia bo twedy jestem w kazimierzu na Lecie Filmów - zapraszam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gotham przeciesh wiesz że ja się na 3D nie znam...ale moje oko uważa że to zdjęcie to jest retush nie orginall...bo między podłogą a 1 piętrem (balkonem chyba) powinno być 2,5 metra...a tak na oko to Klicek ma na tym zdjęciu z 1,25m :P a chyba tak być nie powinno :P

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc :))

 

Napisalem ze ten wyzszy to ja :P czyli ten bez czarnych wlosow :>

 

 

Co do otoczenia tak macie racje nie postaralem sie :| wrzuce to jeszcez raz do wipa i podoradzacie co mam zmienic. Troszke tez skopalem proporcje ... rotfl]

 

Tak wogule to nie powinno byc 2,5 metra :) ale to nie pierwsze pientro tylko piwnica :) wyzej jest parter :o

 

A tak dla uwzglednienia to mam 187cm zwrostu i 82 kg wagi :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Karawan

o kurcze dopiero zauwazylem ze moja propozycja nowych statusow zostala zaakceptowana - [uścisk] Adek, masz u mnie [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Karawan

Pablo - zrobilem deleting postow gdzie chcialem swoje zdjecie dac - bylo na twoim serwie ale juz nie ma :(.... masz je jeszcze? bo ja juz go nie mam chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klicek - ty lepeij te browary szykuj bo ja sie po nie wybieram w te wakacje:-D. a mowilem bede w wawie od 1 lipca do okolo 4 1 lipca mozecie mnie spotkać po egzamonach nia polibude waraszawską, a potem chyba 4 pod UW( ja tam nie zdję, ale czekam na kogoś kto zdaje). jakby co tomacie moje gg, spokojnie mozemy sie zgadać w wawie, juz z kilokoma ludzi jestem zgadany, otwartyu na propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by mORPH

rebuzzz Tyskie smakuje jak siuśki.....

 

Ja wole piwo z importu :D Najlepiej Heniekena bo jest w dużych butelkach sprzedawany :D

 

Heineken jest rozlewany u nas, niestety. Ale trzyma klase na szczescie!

Piwa z importu to np. niemieskie DAB i inne oraz moje ulubione amerykanskie lajty, czyli Miller i Bud(weiser).

Tyskie jest spox! To takie najzwyklejsze piwo dla kazdego, jak juz mam dosc poszukiwania wyrafinowanych smakow i po prostu mam smak napic sie piwa, to najlepsze jest wlasnie tyskie:)

 

tyle na temat piwa.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze że przeshliśmy z wyglądu do piwa...no tak po paru piwach wszyscy wydają się piekni...a szczególnie dziewczyny :D

 

a moje ustrojstwo organiczne przujmuje za najlepsze [piwo]...Pomorzańskiego Specjala a z importu...to jamerykańską Corone :D

 

pozdro...[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności