Skocz do zawartości

Wiz: Różne prace


mowok

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wrzucam małą galerię.

Część wizualizacji pochodzi z ostatnich zleceń, a część to nieco starsze prace poprawiane w wolnych chwilach.

Nie mogłem się powstrzymać, zeby nie dodać nieraz czegoś od siebie.

Uwagi i wskazówki na tym forum to wspaniała nauka, dlatego licze na Wasze wypowiedzi i konstruktywną krytykę.

Pozdrawiam

 

salonpo11.jpg

 

salon13.jpg

 

salon121.jpg

 

salon112b.jpg

 

salon22dof.jpg

 

la31noweobr.jpg

 

a11zblyskami.jpg

 

lazienka112.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gdybyś tak pozbył się obrazka nr 1. to prace całkiem fajnie dają radę. Podoba mi się styl wnętrz - gdybym nie dysponował tylko wynajmowaną plastikową garsonierą w krakowie to chętnie bym w takim zamieszkał;)

Poza tym IMO przesadzasz z postpro. Głębia ostrości zdecydowanie za mała a dla przykładu fajka wodna nieprzyjemnie ostra. Po wyrenderowaniu wnętrza proponuję je odłożyć na dzień, przespać się z tym i dopiero robić postpro. Względnie przerzucić w poziomie i dopiero próbować. Tę flarę na ostatnim też spoko możesz sobie darować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thecrew: dzięki zapozytywny odbiór i ocenę, jeślimoje prace zaczynją się podobać to znaczy, ze jest jakis postęp.

lucek: dzięki za opinie, wciąż pracuję nad postpro i próbuję osiągnąć jakiś zadowalający poziom. Jeszcze nie tak dawno moje postpro polegało tylko na dodania "gwiazdek" do światełek. YYYYYYYYh wcale nie jest to takie łatwe, ale nikt nie mówił, ze będzie.

Czy ma ktoś namiary na jakieś ciekawe tutki, właśnie odnośnie postpro? Byłbym wdzięczny.

Mam tylko takie pytanko....co znaczy przerzucić w poziomie?

Zauważyłem, że flarki zaczynają już być odbierane jako lekki kicz.

Słaby jest ten pierwszy obrazek? Próbowałem zrobić efekt dymu papierosowego, ale nie do końca może wyszło. Jest na to jakiś szybki sposób?

 

Dlaczego tak mało ludzi się wypowiada????

Edytowane przez mowok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności