Skocz do zawartości

widok ortogonalny w kamerze Vraya


superkb

Rekomendowane odpowiedzi

witam , potrzebuje wyrenderowac widok pewnej malej architektury ktora jest ustawiona na terenie 3d delikatnie pofalowanym i z przekrojem przez ten teren. problem w tym ze nie wiem jak ustawic kamere vraya physcal camera by renderowala przekroj przez teren z widokiem np od jego polowy na architekture znajdujaca sie dalej ale nie w perspektywie tylko w katach prostych zeby nie bylo widac zbiegow . czytalem o ustawianiu tak zwyklej kamery(choc nie do konca w praktyce wychodzi mi to) ale wlasnie scene mam ustawiona na vrayowa kamere i ciezko wszystko zmieniac. prosze o pomoc jak to zrobic w mojej sytuacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Kamera Vraya nie ma możliwości ustawienia ortogonalnie. najprościej będzie Ci wybrać zwykła kamerę i w oknie Enviroment and Efects w zakładce Exposure Control wybrac: VRay Exposura control, a potem w Mode wybrać: From Vray Camera i wybrać swoją kamerę ze sceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamera Vraya nie ma możliwości ustawienia ortogonalnie. najprościej będzie Ci wybrać zwykła kamerę i w oknie Enviroment and Efects w zakładce Exposure Control wybrac: VRay Exposura control, a potem w Mode wybrać: From Vray Camera i wybrać swoją kamerę ze sceny.

 

nie widze tej opcji w vray 1.6 - to dotyczy tylko 2.0?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności