Skocz do zawartości

"Ołówkiem i Długopisem"


smart

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem ,po obserwacji prac umieszczanych na forum pokazać kilka z moich starszych rysunków zrobionych ołówkiem i długopisem.To rysunki z czasów kiedy nie miałem pojęcia że komputer może służyć do czegoś jeszce oprócz grania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie zgadzam się ,nie mam schizów!

No dobra może mam;)kilka

Ale schizy to niekonkretny opis tych stanów bo w tych rysunkach jest sens a w

shizach chyba go brak.

n.p. rysunek pod tytułem ZEGAR(6 z kolei)przedstawia wpływ na nasze życie faktu że

czas ucieka(płynie)czasem to że czas ucieka po prostu boli a my jesteśmy na to

przemijanie skazani.

Pocieszeniem może być jednak to ,że mamy wpływ na to co się teraz dzieje,w ten sposób budujemy także naszą przeszłośc.I tak na okrągło,przeszłośc w dużym stopniu determinuje nasze zachowanie w chwili obecnej.

mam nadzieje że ktos to skuma bo ja do końca to chyba sam siebie w tej kwestii

nie kumam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super. Bardzo podoba mi sie koneser. Kojarzy mi sie z ksiazkami Rolanda Topora nie wiem dlaczego;] Gollum tez fajny. Wydaje mi sie ze fajniejszy od tego golluma z kina. Jest jakis taki innny:D. A 'rosyjski żolnierz na pustyni mrozu' jesli mozna to tak nazwac , tez niczego sobie. Uh fajne masz pracki Smart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

straszny rozstrzał masz. niektóre bym z chęcią nad kompem powiesił, masz w nich świetny (czarny) humor, ktoś do Topora porównał-zgadzam się- a niektóre jak przez kogoś innego zupełnie rysowane, aż kichą jedzie. zdecyduj się i walcz:) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten ziomek jest wporzo! Zrób go całego, to bedę miał co wrzucic na tapetkę :) Kojarzy mi sie troche z bossem z gry Throne of Darkness... Konkretnie ta zbroja z paszczą na brzuchu, tylko tamten gość miał tam chyba ogień, ale mniejsza... :D Powodzenia i nie poddawaj się bo fajne rysunki tutaj widzę. Pozdro, Maciek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności