Skocz do zawartości

Dom nad jeziorem – wizualizacja do ćwiczenia


Igi

Rekomendowane odpowiedzi

Wizualizacja do projektu na studia. Nie pytajcie mnie o fundamenty, konstrukcję ani o sposób mocowania, panie docentki chciały, żeby było bajerancko, dizajnersko, futurystycznie i w ogóle "wodospad podświetlany laserami", nieważne, że nie będzie stało. :cool:

 

Ogólnie wizualizacja miała być ascetyczna wewnątrz i na zewnątrz więc nie poszalałem z detalem, starałem się skupić na ogólnym wrażeniu. Mam nadzieję, że dobre :)

Tu można zobaczyć projekt: http://www.behance.net/gallery/Dom-nad-jeziorem/4154079

 

dnj2.jpg

dnj1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jakoś kiczowo wyglądało za kolorami. W stylu zielona trawka i niebieskie niebo. Nie chciało mi się z tym bawić a zauważyłem, że dobrze wygląda b&w więc zostało, zostało nawet dość dobrze przyjęte ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba pierwszy projekt z okrągłymi oknami, który mi się podoba ! Ciekawie wyszło.

 

Ja też nie jestem fanem okrągłych okien, staram się ich unikać za wszelką cenę i twierdziłem, że do niczego nie pasują dopóki nie włożyłem ich tutaj ;) sam byłem zaskoczony, że zagrało :P

 

Całkiem smacznie minimalistycznie. Zdradź proszę czym robione drzewka w tle, że się ładnie w wodzie odbijają? plane + opacity, wszystko w 3D czy postpro?

 

Zdradzam :) Drzewa są 3d a woda jest na vraydisplacementmod w trybie 2d. W postprodukcji ograniczyłem się tylko do poprawienia tonów globalnie i lokalnie.

 

Ale na tym pierwszym mógłbyś nieco doświetlić z prawej.

 

Pewnie tak. Szczerze mówiąc nie próbowałem. Wolę zachować "naturalne oświetlenie słoneczne" ;) Probowałem oświetlać z prawej tak, że lewa strona była ciemniejsza ale nie grało to dobrze.

 

Bardzo fajny minimalistyczny klimat. Ładna podłoga. Zaprezentuj inne ujęcia.

0ae99394ec3c292ffc6e17c7198f5f9c.jpg

Probowałem jeszcze sceny nocne, ale nie przykładałem do nich za dużo uwagi. Z tego ujęcia jestem średnio zadowolony bo tu mam niedopracowaną zieleń i na wodzie pojawiła się taka niedobra ukośna zmarszczka, ale wrzuce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności