Skocz do zawartości

Postac 3d: Princess of the night


Temporal

Rekomendowane odpowiedzi

Praca wsumie już trochę stara, ale z ciekawości postanowiłem jednak ją tutaj umieścić. Jestem ciekaw opinni "grafików". Wiem że w forumowej galerii jest milion lepszych prac, no ale cóż? Wiem że kadr trochę taki na "wcisk" i nie tego. Do końca też z pozy nie jestem zadowolony. Wsumie w 2d bardziej przechodzą takie "połamańce", w 3d jednak "łamane" nogi rzucają się w oczy. Cartoon shader w moim własnym stylu, nie chciałem bawić się w żadne cell shadingi (nie po to robię coś w 3d, by później uzyskać efekt 2d, lepiej już wtedy to narysować), nie chciałem także oprzeć się o znany patent z flat shaderami, i wyciąganie głebi przez AO i skylight. Shaderki mają reflecta, fallooffy i inne takie, zarazem jednak color mapy są jak najbardziej uproszczone, by nie iśc w realizm. Od, taka hybrya, trochę kreskówkowej prostoty z głebią 3d.

 

 

 

 

Czy się udało? Oceńcie sami.

 

 

luna.jpg

 

 

 

Bonus: Link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jestem zaszczycony że zaspamowałeś i mój wątek. Jesteś gorszy niż te reklamy których tak nie nawidzisz. Pudzian w lodówce to nic przy Tobie :P.

 

Ktoś jeszcze ma coś do napisania? Może być i negatywnie byle coś konstrutkywnego, coś co pozowli mi poprawić się przy następnej pracy. Zawsze ceniłem rady większośći użytkowników tego forum. Co prawda ci najbardziej wartościowy userzy już widzę że się tu nie udzielają, ale cenię każdy sensowny komentarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadku proszę cię zachowuj się jak dorosły mężczyzna. Kolega prosi o wyrażenie opinii o pracy i koniec. Z mojej strony mogę powiedzieć że praca niezła i w miarę kompletna, nieco plastikowa przez mało urozmaicone otoczenie, ale pewnie celowo bo jest sporo pracek w tym klimacie. Ogólnie całkiem całkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Lucek. Nie wiem czy za bardzo całośc "nie wyjeżdża" w lewo. Do końca też nie wiem czy zielone tło nie zabardzo kontrastuje z całością. Gdyby dać coś z pogranicza odcieni niebieskiego to znowu by się wszystko zlało. Czerń chyba też nie najlepszym pomysłem na tło. Może neutralny szary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długi i szczegółowy ten opis xD

 

Luna ładnie wyszła, shaderki też fajne, choć błyszcząca poduszka trochę kuje, coś matowego wyglądało by bardziej przekonywająco.

 

Nad modelami i texami uważniej pracowałeś, widać bo zacnie wyszły, ale pozę dałbyś radę lepiej zrobić. Zamiast łamać nogi podniósłbyś uda i dał je od zamiast do tułowia, obczaj refki prawdziwych koni na necie, da się coś wykombinować na bank.

 

Kompozycyjnie obrazek też niestety ma trochę do poprawy, wygląda jak przypadkowa poza, z przypadkowym padem z przypadkowym spojrzeniem i przypadkowym tłem. Lepiej by wyglądało już jako zwykła pozówka bez story, wydaje się na siłę, nie rozumiem co się dzieje na obrazku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, fajna praca, dziwnie sie czuje widzac na max3d.pl nie-wize i nie-samochod ;)

Jak dla mnie jest troche "ciężko", chyba przez bardzo nasycone i ciemne kolory. Widzial bym to w lzejszych barwach, ale klimat jest wiec wg mnie praca jak najbardziej do galerii sie nadaje.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności