Skocz do zawartości

Sceny 3D: Przesiadka


dziadek3D

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gdyby przekaz był czytelny to praca byłaby za mało hipsterka. Jak na prace Dziadka to nawet mi się podoba. Napisałbym trochę o apsektach technicznych ale pewnie autory by miał mi to za złe, więc to przemilcze. Ujęcie czwarte kojarzy mi się z filmem "Ściągany". Pozytwny odbiór :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę dziadka z animacji. I znowu motyw z zegarami i mechanizmami. Podoba mi się lokomotywa i spróchniały gość. Dziadka bym wyrzucił. Tak jak pierwszy raz oglądałem Twoje prace to mi sie w miarę podobały szczególnie z tym Anioło podobnym białym stworem. Niestety wraz z kolejna praca widzę tylko zastój. Nie myślałeś zrobić coś w bardziej realistycznym stylu?

 

Mimo wszystko zważywszy na to ,że każda Twoja praca jest skończona i według Twojej wizji nie dajesz się sterować dzieciuchom z forum. Każdy ma swoja wizję i Ty trzymasz sie swojej. Fajnie by bylo jednak zobaczyc Twoje prace w innej konwencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek idzie swoją drogą!

Taki tekst można dokleić do każdej pracy. Zaraz wyjdzie że nie ma niedopracowanych dzieł, wszyscy przecież mają swój unikalny styl. Można w nieskończoność chocwać się za tym argumentem, bądź pokornie wysłuchać opinnie innych. Oczywiście napewno trzeba więcej dojrzałośći by przyznać komuś rację i się dostosować do czyjejś rady.

 

Najważniejsze to zadać sobie pytanie po co wstawiamy swoje prace do galeri? Zależy nam na ochach i achach czy na konsturktywnej krytyce które pomoże nam doszlifować nasze prace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temporal... chciałeś....masz....:)))

....zaglądam do portfolio i widzę czy krytyka ma jakieś podstawy... czy nie... ja to oceniam, bo ja tu pokazuje... ja stoję za tym co zrobiłem... i to jest do zweryfikowania na mojej stronie....:))))))))). To się może podobać lub nie... ale to jest moje, rozpoznawalne i związane z doświadczeniami, które się nawarstwiły we mnie przez te parę lat. To nie jest odtwórczość i powielanie przyjętych wzorów, żeby złapać klienta... tylko żeby nieść przekaz poza marketingowy....!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2f451b0011e3.gif

fajnie że dyskusja o pracach schodzi na takie tory, nie uważacie że przykładając rękę do kreowania mody czy kanonu sami stajemy się jego zakładnikami? kanon zniewala, ale niestety nasi zleceniodawcy nie chcą płacić za inne rzeczy.

 

przydałoby się zrobić z tych obrazków animację, taką z głębią 3d i modelami!

Edytowane przez piopiowawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...zleceniodawcy byli są i będą.... razem ze swoimi wymaganiami.... ale nich nie zasłaniają całego świadomego spojrzenia na całość, a już koniecznie niech nie zasłaniają patrzenia na własną indywidualność... jesteśmy bardzo podobni... ale istniejemy tylko dlatego, że jednak są między nami różnice drobne jak wszechświaty....:))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności