Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Plymouth fury '58


xyrax

Rekomendowane odpowiedzi

Wiedze na forum sporo autek więc też postanowiłem coś ukuć. Maszyna nieco retro Plymouth fury rocznik 1958 słynna Christine z horroru Kinga.

Pozdrawiam, wszelkie uwagi mile widziane. Aha soft to max’ik renderer Brazil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wypas samochodzik :) takie cos warto modelowac a nie jakies ford focus czy audi tt :P

 

niepasuja mi zbytni materialy najbardziej to chyba mi przeszkadza ze opony sa za jasne (nawet po przyciemnieniu monitora) i textura zderzaka beznadziejna :( pozatym to full wypas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy już mówiłem, że kocham te samochody... ;]

Piękny model, boski, ale materiały kuleją, widać standardowy chrom z maxa na zderzakach...

karoseria lepsza, ale troszke trąci żeleźniakami.

Czekam na jakiś dobry render + compos. z jakimś stylowym zdjęciem z barem szybkiej obsugi w Teksasie czy coś w tym guście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki.... , pisze posta...i pracuje na rhino..więc się pomyliłem...

miało być : popracuj nad renderem

 

Mam pomysł co do renderingu...: Postaw samochód...przed jakimś klubem barem... poraz późny wieczór, ciemno neony się palą..itd. Jak w Giercie HOT_ROD...

 

Albo zrób kino samochodowe... inne samochody wstaw jako cienie..tak żeby tylko ten było odbrze widać...:) wstaw jakąś pare do środka i jest super scena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypas samochodzik :) takie cos warto modelowac a nie jakies ford focus czy audi tt :P

 

 

akurat tak sie zlozylo ze teraz robie focusa, a wczesniej robilem TT, hehehe ironia do mnie [piwo]

 

uwazam ze takie samochody to juz wyzsza szkola jazdy niz wspolczesne, duzo zaokraglen itd. jak ktos kiedys to okreslil (nt. Mercedesa 300SL) tworcy tych samochodow nie uzywali komputerow bo latwiej bylo projektowac na papierze (i na kompie ciezko sie robi)

 

ale to taki humorzasty opis

 

http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=5587&page=1&highlight=mercedes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...wycieraczki - jasne, dzieki bardzo sluszna uwaga:) co do plaskosci to hmm nie bardzo moge sie zgodzic poniewaz model ktory podeslales to starszy rocznik a zatem inna wersja wozu przynajmniej tak wynika z historii tej maszyny. Wersji bylo kilka wiec niektore sie od siebie roznia ksztaltem. Dla jasnosci zalaczam fotki, na ktorych sie wzorowalem.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności