Skocz do zawartości

Exterior: kilka wizualizacji domków


masa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

Tym razem wrzucam kilka(naście) wybranych wizualizacji domków popełnionych w tym roku.

 

Życzę miłego oglądania i krytykowania ;)

 

pozdr

tk

 

radunica_03.jpg

 

 

radunica_my_01.jpg

 

 

radunica_my_02.jpg

 

 

dm_6496_night_3dc.jpg

 

 

dm_6137_wiz_3dc.jpg

 

 

dm_6496_wiz_3dc.jpg

 

 

dm_6167_wiz_3dc.jpg

 

 

dm_6191_wiz_3dc.jpg

 

 

dm_6497_wiz_3dc.jpg

 

 

dm_6305_wiz_3dc.jpg

 

 

dm_6310_wiz_3dc.jpg

 

 

dm_6313_wiz_k4_3dc.jpg

 

 

k_55_wiz_3dc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wizualizacja techniczne dobre ale tak naprawdę standardowo nudne typowe do katalogów biura architektonicznego. Ludzie kiepsko wprawieni od razu to się rzuca w oczy i psuje efekt. Na tło z wronami to już nie daje się patrzeć ostatnio co katalog to w nim tylko to tło jest wykorzystywane, na ostatnim ujęciu nad woda warto by było popracować. Naprawdę perełka w tym co pokazałeś jest dworek ale i tu masz ta sama mapę w tle :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi ;)

 

@seba@ - pozdrowienia dla smoka Krakowskiego ;) - tak, pracuje nad zielenią

 

t0m3k - te zielone balustrady i beton to własna inwencja twórcza - to nawet do tej architektury nie pasuje ale warto próbować ;) Jeśli chodzi o uwagi to zależy mi na wytknięciu ogólnych słabych punktów nad którymi powinien więcej popracować.

 

shadowsexpe - tak to dokładnie są nudne wizualizacje do katalogów. Na wrony dopiero po twoim poście zwróciłem uwagę że się ciągle te same powtarzają - są one specjalnie wklejane co chyba zaprzestanę robić.

 

Jeszcze raz dzięki wszystkim za krytykę ;D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem, widzę że prawie "po sąsiedzku" :)

 

Co zaś do obrazków (od góry patrząc)

1) fajny zabieg z obiektywem - niestety ludzie psują obrazek.

2) Słabe brzozy, nudny kadr (nic nie pokazuje tak naprawdę, na budynku który sprzedajesz pokazuje białą ścianę, a miejsce które mogło by być ciekawe - jest zasłonięte przez drzewo.

3) W czerwonym aucie coś sie z szybami porobiło. Dziwne odbicia w balustradach, brzydka brzoza - na takie ujęcie może lepiej zrobić zdjęcie i wkleić? Fajna kostka.

4) Wieczorne ujęcie - dziwne odbicia w balustradach, brzydki tynk betonowy, ładna kostka brukowa. Fajny żywopłot i trawnik przed nim.

5) (domek z brązowym dachem i magnolią na podjeździe) - zdecydowanie "na bogato" - troche za dużo się dzieje na obrazku, trudno skupić wzrok na czymś. Auto za magnolią nie potrzebne (dodatkowo ma dziwne felgi białe) fajne krzaczki i kwiatki - to własna produkcja?

6) (dzienne ujęcie wieczornego) - zdecydowanie lepiej oświetlone. Choć szyby w oknach odbijają jak fotochromy.

7) pominę - słabo jest.

8) fajne kwiatki i krzaczki - niebo nie pasuje do oświetlenia (kolorystycznie)

9) (zielona elewacja i blacah TC na dachu) - bardzo przyjemny obrazek. Świetna trawa i beton. Dużo się dzieje, może troche za dużo, ale tu mnie to akurat nie razi. Kobieta z dzieckiem nie pasuje kolorystycznie gdyby ją wywalić było by git malina jak mawia pani Basia. Moim zdaniem najelpszy obrazek. Księżyc mogłeś sobie darować :)

10, 11 - podobny klimat, szału nie ma - porządna rzemieslinicza robota - widać że utrzymujesz poziom.

12 - dworek... Koledzy chwalą na potęgę a moim zdaniem zdecydowanie to jedna ze słabszych prac. Fajne liście na podjeździe, dobrze wyszły kolumny kamienne, ale już ich obróbka blacharska, płot i szczególnie kule na zwieńczeniu - słabo, kiepski shader - a to w sumie pierwszy plan.

13) - do mnie nie trafia. Jakoś plastikowo (może przez te drzewa na dalszym planie po prawej stronie?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Loki - właśnie niedawno się przeprowadziłem ;)

 

Dzięki za wyczerpujące uwagi - na pewno z wielu skorzystam. Nad wstawianiem życia muszę zdecydowanie popracować. Jeśli chodzi o rośli to przeważająca część własnej produkcji ale są też takie, które kiedyś pościągałem za free z możliwością wykorzystywania komercyjnego (oczywiście takie trzeba było jeszcze dopieścić).

 

Ten domek z 9 obrazka jak dobrze pójdzie to stanie na Chechłach ;) - to jest projekt dla mnie więc pozwoliłem sobie trochę więcej czasu na niego poświęcić.

 

pozdr tk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności