Skocz do zawartości

GeForce GTX660 czy GT630 ?


abdul

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do wyboru 2 karty, która bardziej nadaje się do 3dsa/autocada ( modelowanie)

 

Zotac GeForce GT 630 -4GB ( karta niby z przeznaczeniem do biura )ma 4 giga tylko zastanawiam się czy to przełoży się na jakość pracy ? cena mówi, że raczej nie

 

GeForce GTX 660 OC 2GB - ku tej sie skłaniam , w testach wypada nieźle

 

 

jest trzecia opcja ale najbardziej wątpliwa i bardziej jako dodatek

ATI RADEON HD 7850 2GB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ale do renderingu zadna sie nie nadaje, a do obslugi siatki w viewporcie czy to beda 2gb czy 4 to raczej zadna roznica bo to i tak seria GTX a one w viewporcie chodza na pol gwizdka.

Jednak jesli juz brac to nie 660 tylko 660TI - roznica w cenie nie jest duza a wydajnosc jak 670. W vray radzi sobie OK, testowalem w GLU3d i na GPU wydajnosc jest zaskakujaco dobra. Brak na dzien dzisiejszy obslugi keplera w IRAY troszke przeszkadza a moglby dac rade.

 

Wydajnosc w Vray jest na poziomie GTX570, problemow w 3dsmax nie ma jesli idzie o viewport, nic sie nie sypie i nic sie nie zmienilo w stosunku do fermi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co ma się sypać ? przecież to GTX i działa dokładnie tak samo jak każdy inny w dol. Mam w kompie rownolegle z 660tka jeszcze 460tke i na obu działa identycznie. W drugim kompie mam 560tke i tez działa tak samo. Na zadnym nic się nie sypie.

Iray obecnie nie działa w ogole na keplerze wiec co znaczy ze dziwnie ? skad masz te wnioski ? Rozumiem ze nie sprawdzales tego tylko chyba zaslyszales.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość RafalPL

Posiadam GTX 680 evga oraz Quadro 600 i jakos pomimo tych ogromnych ilosci cudow dziala jakos dziwnie, niby wyswietla 2x wiecej FPS tylko ni jak ma sie do pracy na tej jakcie takie jak by mikro przyciecia i ten slynny blad z bibiotekami DirectX na Quadro nie ma czegos takiego. Dobrze ze mam jeszcze RMA z 20dni.

 

w Vray mialo byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest przecież wina karty tylko sterownikow. Wszystkie GTXy maja te mikro przycięcia, dopiero w sterownikach od quadro jest odpowiednia optymalizacja.

GTX680 demonem wydajności w vray nie jest itp. Jest na poziomie 580 i trochę nizej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności