Skocz do zawartości

Wizualizacje: Szkoła Filmowa w Gdyni


rafalb

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatni miesiąc należał do najbardziej pracowitych w moim życiu. Na szczęście jest już spokojniej, a efekty powoli dają o sobie znać. Spośród kilku konkursów przy których miałem przyjemność pracować, dwa zostały właśnie rozstrzygnięte i oba projekty okazały się zwycięskie. Zobaczymy co z następnymi.

Poniżej trzy wizualizacje, które przygotowałem do zwycięskiego projektu pracowni Arch Deco.

Zwyczajowo zapraszam do "polubienia" fejsowego profilu: http://www.facebook.com/uniquevisionstudio

Dodatkowe informacje:

http://www.uniquevisionstudio.com

http://www.uniquevisionstudio.blogspot.com

 

Pozdrowienia

 

szkolafilmowa1uniquevis.jpgszkolafilmowa2uniquevis.jpgszkolafilmowa3uniquevis.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wymiatasz. Fajne malarskie wizualizacje. Znasz jakieś tutoriale, które uczą tego typu wizualizacji, bo wydają się być szybsze niż standardowe 3d? Ile zajmuje Ci zrobienie jednej wizualizacji i jeśli można wiedzieć to ile czasu z reguły masz na zrobienie wszystkich wizualiazcji do danego konkursu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki mirass. Niestety nie znam takowych tutoriali, osobiście rozwijałem swoje umiejętności metodą prób i błędów, eksperymentowania. W konekście szybkości pracy, czasu dostępnego na wykonanie prac, z tym jest bardzo różnie. Wszystko zalezty od specyfiki projektu do którego dopasowuję sytem pracy. Czasami trzeba więcej czasu poświęcić na przygotowanie modelu 3d, innym razem lepiej skupić się na czymś innym. Na przykład ostatnio wykonywałem wizualizacje i animację wnętrz muzeum, więc sporo czasu przeznaczyłem na odwiedziny krakowskich muzeów. Z jednej strony chodziło o poznanie/ przypomnienie/ wejście w klimat specyfiki tego rodzaju obiektów, z drugiej strony zebranie materiału fotograficznego, a z trzeciej strony dla własnej frajdy. Staram się podchodzić do projektów możliwie indywidualnie i twórczo. W powyższym przypadku czasu było naprawde niewiele, ale wystarczająco dużo, by osiągnąć założony poziom. Kilka dni. Ostatnia wizualizacja- z lotu ptaka powstała w czasie około ośmiu - dwunastu godzin. Bywa, zwłaszcza przy konkursach, że nalezy pracować w szalonym tempie. Mój rekord to 3-4 wizualizacje na dobę, ale ani sobie, ani nikomu innemu takich przygód nie życzę;-). Bywa też, że lubię przy jednym obrazku spędzić kilka dni. Odpowiadając na ostatnie pytanie, z reguły mam tydzień czasu, czasami dwa. Ale tak jak pisałem, czasami to nawet jeden dzień. W przypadku bardziej złożonych zleceń zdarza się, że i miesiąc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny styl. Renderujesz jakiekolwiek materialy w maxie czy wszytko sprowadza sie do obklajania modelu teksturami w postprodukcji? Używasz jakichkolwiek modeli zewnetrznych np. drzew, samochodów czy to takze zastapiles wklejaniem fotek w pp?

Edytowane przez Wania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności