Skocz do zawartości

Scena 3d : Nightmare - Titanic Wolf !!!


imprecis

Rekomendowane odpowiedzi

Problem w tym ze czasu mam nie wiele na takie zabawy :( Mam czas tylko do niedzieli, wiec ludzie odpadaja, chyba ze dodam ludziki z Posera, ale to jakos nie lezy w mojej naturze :) Chyba ze sprobuje wkomponowac zywych, moze byc zabwnie, autka to bedzie ciezko, bo w tej chwili zadnymi nie dysponuje, a gotowcow nie chce uzywac :)

 

 

Bo on na pierwszych screenach taki nie byl, tylko go na tych nowych zrobilem giganta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

darkelf ja tez myslalem na poczatku ze to na dachu jakims... w sumie jakby go walnac na dach to mozna by sie obejsc bez ludzikow samochodzikow itp stuffu... a wogole to czy mi sie wydaje czy na tej ulicy krawezniki sa wysokosci polowy drzwi wejsciowych do budynku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idetyczen odczucie darkelfu :p nie wiem poprostu calosc mi nie pasi , kolorystyka nijaka ani to nie tworzy klimaty ani sie ciekawie nie odbija na tym piesku. deszcz rozmazuje otoczenie ktore i tak jest nie wyrazne przez co w ogole robi sie jedna wielka plama. Material na tym stworze przypomina mi plastyk bardziej niz zelazo zero brudu nic gdy okolica az cieknie brudem , poprostu cos brakuje.

Moze jakis Dof cos tegez ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem o detalach to chodziło mi na przykład o identyczne budynki, czy prosty chodnik. Wiem, że masz mało czasu i nie będziesz się bawił w takie rzeczy, ale krawężnik obniż trochę ;]. (Faktycznie, to Wilk) Sceneria kojaży mi się teraz z Fallautem. Powodzenia.

 

edit: Pada deszcz, a Wilk wydaje mi się suchy... Jakieś takie moje odczucie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem ja go widze doskonale, moze przez to ze faktycznie dlugo juz nad tym siedze :) Zreszta nie wszystko musi widac na pierwszy rzut oka :) A tak powazniej to beda 2 wersje : jedna w takim stylu morcznym, a druga w jasniejszej barwie ( poprzedni obrazek )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przeciez to jest noc, a w nocy jest ciemno :) A taka ciemnosc jest klimatyczna :)

Szczegolniki widac jak sie dokladniej przyjrzec....tak wiec obrazka raczej juz nie rozjasnie :) Przedtem byl za ciemny teraz jest wg mnie ok ;) Tak po za tym ciemnosc ukazuje jego demonicznosc :) A jak jest jasniutko to tak dziwnie to wyglada :)

 

Prosze o wiecej komentow :) Co jeszcze zmienic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności