Skocz do zawartości

Postac 3D: Battle Goat


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pomysł nawet śmieszny i futerko całkiem fajnie wyszło ( tak troche pluszowo :) ) ale jest kilka rzeczy które mi się nie podobają:

Oświetlenie z góry nie jest za ciekawe i te cienie jakieś dziwne, wygląda jakbyś dał 2 źródła światła w tym samym miejscu jedno z ray-traced a d rugie z shadow map, nieciekawie to wyszło.

 

Druga sprawa to sam model karabinu i jego mocowania do baranka, strasznie sztucznie to wygląda, tak jakby był przyczepiony do samego futra. Nad karabinikem też można by popracować i dodać kilka detali.

 

Podsumowując, sam pomysł jest niezły ale technicznie można by nad nim posiedzieć troche.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to mi sie wogole nie podoba, wyglada jak cos wypchanego. Co się stało z jego łapami? Stoi na jakichs kołkach. Popieram SiD'a brakuje tu kabelkow, skoro jest dzialko, ktore i tak zostawia sporo do zyczenia. Ja bym to najpierw wstawil do WIP i dorobił. :) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kozioł powiadasz" Nowa jednostka bojowa z Total Annihilation? Mało nie spadłem z krzesła ze śmiechu, Kozioł jest rąbnięty, to pozytywne. I ta przeciętna, niewinna mina - stoi jakby nigdy nic. Pomysł rewelacyjny. Nawet mam ochote go podjąć i stworzyć swoją wersję ;-) ale laserowy celownik? do takiego kalibru to chyba nie w tym miejscu jest, powinien mieć promień z oka albo jakiąś nakładkę na oko w stylu Borg i tak jest kozłem cyborgiem. Mieć takie stadko to by wojne wygrał... a jeszcze pytanie: jak ładuje amunicje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tak wogule to se stary jaja robisz??

 

mozesz mi wyjasnic po kiego grzyba to napisales ? pracka jak pracka ... to ze nie jest wypchana pluginami za 10000 $ to nie znaczy ze na swoja prostote jest beznadziejna ... jak na jego mozliwosci to moze byc ...

 

sory jesli zle cie odebralem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po zaglebieniu sie w temat... sorewicz!!! w ktoryms watku Germanizator napisal ze maxa uzywa od 2 tygodni (post jakos sierpniowy chyba) wiec jak na tak krotki czas praca mi pasi. a koziol klimat ma i to mi sie w nim podoba. (ja naprawde nie chce nikogo zniechecac do dalszego rozwoju)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności