Skocz do zawartości

Wiz: Zielony apartament


Dandee

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, witam wszystkich. Chciałbym się z Wami podzielić moją ostatnią wizualizacją. Chętnie poczytam konstruktywną krytykę i Wasze opinie o ujęciach. Całość zajęła mi około tygodnia spokojnego grzebania, wliczając w to czas potrzebny na wyrenderowanie.

Soft: 3dsMax2012, Vray2.0, PScs6

 

Pozdrawiam i czekam zniecierpliwiony na odzew :)

 

image.jpg

 

 

image.jpg

 

 

image.jpg

 

 

image.jpg

 

 

image.jpg

 

 

image.jpg

 

 

image.jpg

Edytowane przez Dandee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

bardzo mi się podoba, ciekawe światełko i color-grading.

 

Wszystkie obrazki delikatnie bym rozjaśnił, ponieważ są jakby przydymione

 

Głowa drewniana jelenia na scianie ni w ząb mi do reszty nie pasuje, wygląda jakbyś miał taki model gdzieś na stanie, to go wrzuciłeś, tam by bardziej pasował jakiś obraz, panorama czy coś takiego.

 

Tło za oknem rozjaśniłbym delikatnie.

 

Kuchnia wyszła najlepiej, nie licząc zegara na ścianie z prawej strony. NAjwiekszym atutem tutaj wydaje mi się kolorystyka, fajnie wyszła;)

 

jestem na tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi :) Fajnie, że się Wam podoba. Co do materiałów to faktycznie materiał cegły niekoniecznie mi wyszedł patrząc na to z perspektywy czasu. Chciałem uzyskać białą farbę w lekkim połysku. Co do drewna, to miało być ono lekko surowe. Nie pasowało mi tam takie z dużym połyskiem jak na podłodze.

 

Tło za oknem może wydawać się lekko zbyt ciemne, ale wszystkie obiekty zostały akurat w cieniu, gdyż słońce ustawione było tak żeby wpadało przez okna.

 

Ogólnie fajne rady, dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności