Jump to content

Monitor - drugi


Deex

Recommended Posts

Witajcie,

Chciałbym dokupić drugi monitor. Obecnie mam Samsunga SyncMaster 23 cale. Na drugi monitor chciałbym przeznaczyć ok 500 zł, powiedzmy, że max 580 zł. Osobiście rozglądałem się za 23 calowym Philipsem. Możecie coś doradzić, zaproponować ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Zastanów się do czego ci jest potrzebny taki monitor. Jeśli chcesz tam wrzucać duże refki to najlepiej jakby jakość pierwszego i drugiego były podobne.

Jak planujesz tam tylko guziczki albo mniej znaczące refki gdzie wielkość ekranu nie ma większego znaczenia to może rozważ taką opcje: http://avatron.com/apps/air-display / http://www.getidisplay.com/

Kupujesz budżetowy tablet 7 cali za 5 stów i w domu robisz z niego dotykowy monitorek a jak wychodzisz z domu to zabierasz ze sobą jako tablet. Win - win ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja bym brał jednak duży monitor na refki, jaki to już w takiej cenie bez znaczenia.Cudów nie będzie za 600zł, wiadomo, ważne żeby były te 23 czy 24 cale. Tablet to fajny pomysł, ale jako trzeci ewentualnie. Dwa monitory to podstawa, przynajmniej dla mnie:)

Link to comment
Share on other sites

Pomysł z tabletem ciekawy, jednak mam obecnie Asusa Eee PC 1015 bx i wolałbym zwykły monitor. Zastanawiałem się jeszcze nad 21.5 calowym monitorem o dobrej jakości, skoro to ma być jako drugi monitor to chyba jakby był mniejszy nie przeszkadzałoby to, ale będę szukał raczej 23 cali.

 

Może ktoś powie jaką markę najlepiej.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy