Skocz do zawartości

Dym w Mental Ray


bilinek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zrobić realistyczny dym snujący się po podłodze w 3ds max 2010 w Mental Ray?

Szukałem jakiś tutoriali ale te co znalazłem były jakieś bledne. Tylko chodzi mi o jakąś metodę bez użycia FumeFX, ponieważ nie chce mi się den plugin włączyć (są jakieś błędy z DCPFLICS Tools.

Proszę o poradę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Udało mi się uruchomić FumeFx. Tylko jak w nim zrobić dym? W googlu i innych portalach szukałem, ale nie ma żadnego konkretnego tutka z pokazaniem od a do z jak zrobić dym. Chcę zrobić dym snujący się po podłodze, niezbyt gęsty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W googlu i innych portalach szukałem, ale nie ma żadnego konkretnego tutka z pokazaniem od a do z jak zrobić dym.

Kolego trochę pokory. Zapoznaj się z regulaminem to raz, bo na forum z zasady nie gadamy o piratach i sposobach crackowania programów. Po drugie, przyjmij do wiadomości że nie do wszystkiego jest tutorial, który możesz przekopiować od a do z. Tutorial ma ci doć konkretną umiejętność, bez której i tak tego swojego dymu nie wykonasz. Po trzecie na forum postuje się po wykonaniu reasearchu a nie z roszczeniem "dajcie mi gotowy tut". Zajrzyj tu.

W takich sytuacjach przypomina mi się zawsze gość, który tu na forum szukał tutoriala do modelowania Kaczora Donalda;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego trochę pokory. Zapoznaj się z regulaminem to raz, bo na forum z zasady nie gadamy o piratach i sposobach crackowania programów. Po drugie, przyjmij do wiadomości że nie do wszystkiego jest tutorial, który możesz przekopiować od a do z. Tutorial ma ci doć konkretną umiejętność, bez której i tak tego swojego dymu nie wykonasz. Po trzecie na forum postuje się po wykonaniu reasearchu a nie z roszczeniem "dajcie mi gotowy tut". Zajrzyj tu.

W takich sytuacjach przypomina mi się zawsze gość, który tu na forum szukał tutoriala do modelowania Kaczora Donalda;)

 

A w którym punkcie napisałem, coś o "piratach"? Nic na temat piractwa nie wspomniałem. Wiem na czym polega szukanie w Google. Czasami zna ktoś konkretną stronkę z darmowymi tutorialami gdzie akurat jest opisany dany element szczegółowo, który mnie akurat interesuje. Jeżeli nie to trudno, samemu trzeba szukać odpowiednich. Moim zdaniem po to jest forum, aby pytać i jednocześnie pomagać innym.

 

Spokojnie kaczora D. nie będę modelować:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności