Skocz do zawartości

Scena 3d: Kieliszki


technoon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość _Kreska_

no nie... materialy nie bardzo, światło i cienie też, modelingu to prawie nie ma:P no i ta wielkosc... ale jak sie komus nie chce zmieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Litości........ weź się za tą pracę i nie zaniżaj poziomu :P ;) Pomyśl. przecież sam widzisz co jest nie tak... nie dawaj od razu takiego obrazka w przypływie podniecenia, ze cos stworzyłeś, tylko wypracuj jakiś klimat, efekt.. popróbuj....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@Ti z tym zanizaniem poziomu to troche przesadziles wiem ze to zart ale odrobine niesmaczny po pierwszy to czy praca jest dobra to rzecz wzgledna zwazajac na Twoj starz powinienes o tym wiedziec...dwa jeszce tak zle nie jest zeby byl jakis reprezentatywny poziom do ktorego nalezaloby sie dostosowac. Inna sprawa ze mi tez sie ta praca totalnie nie podoba. Jest malo tworcza zeby nie powiedziec banalna. technoon material tej rozlanej cieczy jest fatalny. Pomysl nad ciekawym tlem i dobra komozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe mi to pachnie oldschoolem :) Pierwsze testy raytracerów, typowe podłoże :) Jakoś tak mi się "Bajtek" przypomniał :)

 

To WiP więc masz jeszcze szansę to poprawić bo do dobrze nie jest. Popracuj nad otoczeniem i światłami. I zlikwiduj to co się wylewa z kieliszka.

 

Noi oczywiście zlituj się nad nami i zamieszczaj nieco mniejsze rendery :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee osobiscie jetem przeciw takim watkom, szkoda miejsca na serwerze,,, co chcesz pokazac ze potrafisz kiepskie szklo zrobic kaustyke ktora wszyscy znaja, kazdy robi taka pracke ale zachowuje ja dla siebie bo naprawde nei warto z tym wyskakiwac,,, rozumiem zebys mial z czyms problemy ale to jest oddziwln dzial.

 

pomysl wykoananie do bani, niestety.... pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę...że jak już masz te keliszki...to zrób jakąś animacje...

Zapodaj RealFlow'a..., zrób jakiś ładny stół.....obrusik itd. i zrób symulacje...jak przypadkiem wino się wylewa z keliszka...i podrodze...chlapie na wszystko... (przy okazji brudzi...)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enzo - wiezysz w to ze to zrobi ? bo ja nie ....

 

co do pracy to mysle ze z niej nic nie bedzie ale moje slowa i jak wiele innych moga byc tylko motywacja (bron boze zniewaga) zebys sie ostrzej wzial za maxa ....

 

 

a i nie dawaj meshsmoota na extrudowaną linie bo jak wiadomo wielo-wieszchołkowych polygonów meshsmooth nie lubi ;) zrozumiesz w swoim czasie ...

 

narazie proponuje zabawe w alternatywny render typu v-ray ... na http://www.evermotion.org jest od ten tego tutoriali na temat v-raya (to videła) wiec mam nadzieje ze skozystash ... v-raya oczywiscie znajdziesz na http://www.vrayrender.com

na ewermołszon przerób pare tutoriali na temat interior ... dosc fajny jest tu :Kliknij | Link |

 

obys nie za pochopnie bral sie za alternatywne rendery ale raczej one wlasnie upiekniaja rendery tak ze chce sie cos zrobic ....

 

jak ja zaczynalem to bylem zachwycony zwyklm boxem ze skylightem i CSG serverem w Brazilu ...

 

powodzenia ...

 

p.s. post nr. 1111 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to zrobi...:) ale jak nie dziś to jutro..., ważne żeby coś robił.

Rób pełno scen...niekoniecznie muszą być dobre...traktuj to jako wprawki..,tak żeby w każdej sięczegoś uczyć...ale nie powatarzaj tych smaych błedów, bo ci złe nawyki wejdą..:))

 

Pozdrawiam... , Jakbyś jednak chciał się pobawić w symualcje gazów i cieczy to wejdz na : http://www.nextlimit.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności