Skocz do zawartości

Reel 2012


ndru

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Chcialbym przedstawic plon ostatnich 15 miesiecy pracy w agencji reklamowej Guerilla Vision/ Recipe London oraz odrobine wlasnych projektow.

Musze przyznac ze przesiadka z archiviz na motion graphics byla fantastycznym przezyciem i nauczylem sie naprawde wiele nie tylko z technicznego punktu widzenia. Reklama to zupelnie inny swiat - mnie zmudnego dlubania za to krotsze terminy, z drugiej strony i rendery krotsze icon_smile.gif

Od strony technicznej calosc wykonana w Cinema 4d, szlifowana w After Effects a calosc zlozona w Premiere.

 

Soundtrack: Justice vs Simian - We are your friends.

 

 

Dla tych ktorym vimeo nie smiga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dzieki wszystkim za odpowiedzi!

Dziadku, nie podejmuje sie zmieniania swiata w pojedynke. Poki mam rodzine na utrzymaniu, bede robil to co przyniosi pieniadze, jednoczesnie szanujac tych, ktorzy tworza sztuke przez duze S. Wbrew pozorom reklama sama w sobie tez potrafi byc sztuka (choc wcale nie twierdze ze ja taka tworze), tak jak niegdys za sztuke placil kosciol/artysokracja tak teraz placa korporacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ja tylko śpiewam swoją dziadowską pieśń wszędzie.... żeby sławić nie swoje dziadostwo, tylko żeby przypominać o wymierającym gatunku który chyba nie posiada przewodu pokarmowego... a żyje i działa w sprawie o której mówi się szaleniec na barykadzie.... śpij spokojnie... korporacyjnym snem.... a kopnięty nie czytaj poezji....:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności