Skocz do zawartości

Menu spry problem.


natas

Rekomendowane odpowiedzi

Moje stworzone menu za pomocą Dreamweaverowego menu spry po wysłaniu na serwer wyświetla się prawidłowo pod IE 9.0.8112.16421 w wersji 64 oraz 32bit natomiast nie działa pod Google Chrome Wersja 24.0.1312.52 m a także pod Firefox 18.0.1 (pod innymi nie sprawdzalem).Dodam, że na localhoście w w/w przeglądarkach działa poprawnie. Zna ktoś na to jakiś css reset, browser hack czy coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nikt o zdrowych zmysłach nie korzysta z automatów... kod pisze się ręcznie ;P

 

i nie ma żadnych magicznych "css reset", które dopasują kod do wszystkich przeglądarek... niestety trzeba to samemu dostosować..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostosowanie automatu do tego by mi wyświetlał to co chcę zajęło mi trochę ale wszystko było poprawnie do momentu wrzucenia na serwer. Nie wiem po co są tworzone narzędzia jak w/w skoro pozornie mają ułatwić i przyspieszyć cokolwiek a na prawdę okazuję się daleko oddaloną betą a nie super nowością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyzwyczaisz się że wszystko związane z htmlem i cssem jest betą albo pobożnym życzeniem.

Polecić mogę javascript, ktory jest bardziej uniwersalny i może mixować dane w css, ale tak jak napisał torm - nie z automatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beta nie beta... nie wydaje mi się, żeby kiedykolwiek wyszło coś co będzie tworzyć automatycznie dobry kod...

pisanie kodu istnieje odkąd powstał pierwszy komputer, a do dzisiaj pisze się wszystko ręcznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wydaje mi się, żeby kiedykolwiek wyszło coś co będzie tworzyć automatycznie dobry kod...
rozumiem to podejście ale skoro istnieją programy do 3d,2d,edytory tekstu itd to przecież one przetwarzają dane w jakiś sposób więc można by chyba powiedzieć, że nie dość zamieniają wszystkie zera i jedynki na obraz, dźwięk itd to czemu nie miały by wstawiać kod? Jeśli dostaję np. dokument z miejscami na wypełnienie/wstawienie danych np. imię nazwisko i tak dalej to oczekuję, że program to wstawi do tego dokumentu jeśli po to jest a nie ,że zamiast Jak Kowalski zrobi @*&$#(*&@#. Cóż jednak widać, że w pewnych dziedzinach jednak nie wygląda to tak kolorowo. W każdym razie dzięki za odpowiedzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każda przeglądarka inaczej interpretuje kod... tak więc, program nie jest w stanie stworzyć odpowiedniego kodu... a przynajmniej musiałby być cholernie zaawansowany, żeby wiedzieć co, a czego nie może używać i to w jakich przypadkach... oczywiście są mechanizmy ułatwiające pisanie kodu (zamykające nawiasy, podpowiadające składnie) i to chyba jak na razie jest najlepsze rozwiązanie... (chociaż ja z uporem mianiak koduję w Notepad ++ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności