Jump to content

Menu spry problem.


natas

Recommended Posts

Moje stworzone menu za pomocą Dreamweaverowego menu spry po wysłaniu na serwer wyświetla się prawidłowo pod IE 9.0.8112.16421 w wersji 64 oraz 32bit natomiast nie działa pod Google Chrome Wersja 24.0.1312.52 m a także pod Firefox 18.0.1 (pod innymi nie sprawdzalem).Dodam, że na localhoście w w/w przeglądarkach działa poprawnie. Zna ktoś na to jakiś css reset, browser hack czy coś?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dostosowanie automatu do tego by mi wyświetlał to co chcę zajęło mi trochę ale wszystko było poprawnie do momentu wrzucenia na serwer. Nie wiem po co są tworzone narzędzia jak w/w skoro pozornie mają ułatwić i przyspieszyć cokolwiek a na prawdę okazuję się daleko oddaloną betą a nie super nowością.

Link to comment
Share on other sites

przyzwyczaisz się że wszystko związane z htmlem i cssem jest betą albo pobożnym życzeniem.

Polecić mogę javascript, ktory jest bardziej uniwersalny i może mixować dane w css, ale tak jak napisał torm - nie z automatu.

Link to comment
Share on other sites

nie wydaje mi się, żeby kiedykolwiek wyszło coś co będzie tworzyć automatycznie dobry kod...
rozumiem to podejście ale skoro istnieją programy do 3d,2d,edytory tekstu itd to przecież one przetwarzają dane w jakiś sposób więc można by chyba powiedzieć, że nie dość zamieniają wszystkie zera i jedynki na obraz, dźwięk itd to czemu nie miały by wstawiać kod? Jeśli dostaję np. dokument z miejscami na wypełnienie/wstawienie danych np. imię nazwisko i tak dalej to oczekuję, że program to wstawi do tego dokumentu jeśli po to jest a nie ,że zamiast Jak Kowalski zrobi @*&$#(*&@#. Cóż jednak widać, że w pewnych dziedzinach jednak nie wygląda to tak kolorowo. W każdym razie dzięki za odpowiedzi.
Link to comment
Share on other sites

każda przeglądarka inaczej interpretuje kod... tak więc, program nie jest w stanie stworzyć odpowiedniego kodu... a przynajmniej musiałby być cholernie zaawansowany, żeby wiedzieć co, a czego nie może używać i to w jakich przypadkach... oczywiście są mechanizmy ułatwiające pisanie kodu (zamykające nawiasy, podpowiadające składnie) i to chyba jak na razie jest najlepsze rozwiązanie... (chociaż ja z uporem mianiak koduję w Notepad ++ ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy