Skocz do zawartości

Teczka 2D resh


resh

Rekomendowane odpowiedzi

Hey ho, dawno nic nie wrzucałem. Jak będzie trochę czasu to będę dokładał nowsze rzeczy.

Tutaj tak mały teścik na nowym monitorze, bo stary zdechł z nienacka :/

zdrówko!

 

trololojp_xseqwaa.jpg[ATTACH=CONFIG]92204[/ATTACH]

Edytowane przez resh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tło świetne. Troglodytę można by dać pewnie większego, bardziej za skałami, samochód też można by spróbować efektowniej. Oba te elementy robią trochę wrażenie dodanych, jak by nie były od początku zaplanowane a dołożone. Oba, tworzące historię masz po jednej stronie co powoduje że reszta obrazka wydaje się zbędna.

Edytowane przez biglebowsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thx Bigu. Wkręciłeś mi, z tym powiększeniem trolusa, że też sam na to nie wpadłem :D Będę to musiał teraz poprawić bo nie da mi to spokoju heh. Z kompo to rzeczywiście cudowałem, najpierw coś tam ze złotym podziałem chciałem zaczarować a potem, żeby na "S-ce" główne elementy leżały (i chyba tu był błąd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaram się, jak tak kozacko zrobiles barierke ? wspierales sie 3d ? czy to jakis fajny trick :) w takim kadrze ten słup telegraficzny powinnien byc grubszy, szczegolnie jak go porównac do tego złamanego ale to takie subiektywne i nie czepiam sie detali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Slabiak do barierek użyłem zwykłego pen toola. Coś jak tutaj

 

aajpg_xswpsxp.jpg

 

Musiałem sobie tylko dopasować krzywą do swojej kompozycji. Jak zrobiłem jedną barierkę to potem ja tylko skopiowałem do góry i trochę powykrzywiałem (transform, warp) żeby dopasować i w zasadzie to tyle. Słup trzeba będzie w takim bądź razie poprawić :) dzięki.

*Koniu jakoś do Bucka nie zaglądałem przy inspiracjach, ale coś w tym jest :) podziękował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności