Jump to content

Piret

Members
 • Content Count

  228
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

105 Excellent

1 Follower

About Piret

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Rzeszów
 1. Swiezy: dzięki, portret malowany na tablecie, ołówka brak :) Ciąg dalszy EF: Pozdrawiam :) - - - Połączono posty - - - Już poprawione, miałam małe problemy. Dzięki wielkie, cieszę się, że się podobają. Dużo pracy było i satysfakcji też. Pozdrawiam
 2. Dzięki wielkie. Fajnie, że syrenka przypadła Wam do gustu, planuję kiedyś zrobić serię. Póki co wrzucam ćwiczenie ze zdjęcia i małą część konceptów z Enemy Fronta (wkrótce dorzucę więcej). Prace są z lat 2010-2013. Niestety większa część nie została wykorzystana, ponieważ zmieniło się IP gry oraz scenariusz. Była to ogromna frajda. Zebrałam mega doświadczenie, świetnie się przy tym bawiąc. Chwilami było ciężko, ale dałam radę ;) Pozdrawiam. Ćwiczenie ze zdjęcia: EF:
 3. Dobrze, że wróciłeś ;) Wrzuta bardzo fajna. Podoba mi się dopracowana pierwsza praca, przemyślana, kolorystyka przyjemna. Świetne światło w speedach.
 4. Działaj, działaj, nic nie pójdzie na marne :) Pozdrawiam
 5. Fantastyczne. Każdą z osobna można nasycić oczy. Inspirujesz.
 6. Coyote świetnie Ci idzie, nie próżnujesz :D Husar wyszedł naprawdę świetnie. Czy będziesz poprawiał konia?
 7. Wszystko cacy:) speedy świetne, podoba mi się różnorodność i że wszystko bierzesz na warsztat.
 8. Mam podobne zdanie jak Rotcore. Mi ta dysproporcja głowa-tułów się podoba. Dzięki temu postać jest bardziej freaky (chyba o to chodziło) Co do podmalówki Varmera:zgaszony czerwony, nieparzysta liczba czaszek- jestem jak najbardziej za. Tarcza mało drewniana. Jest duży potencjał.
 9. motyl: dziękuję bardzo :) lubię enviro. Kiedyś rysowałam głównie same postacie, może dlatego, że enviro mnie przerażało:P tomzar: mam kilka pozaczynanych prac, które wymagają szlifu. Będę nad nimi jeszcze siedziała. U mnie jest taki problem, że jeżeli poświęcam za dużo uwagi rysunkowi, to go przemęczam. Już się boję czy tego nie zrobiłam. Pozdrawiam :)
 10. Jestem kolejna fanką zwierzaków:P Świetnie idziesz do przodu :) Pozazdrościć ;)
 11. Wyjątkowa krecha nie do podrobienia. Szacun za warsztat i pomysły. Pozdrawiam i piąteczka ode mnie.
 12. Widać ogromny progres od pierwszych digitali, gratuluje:) W ostatnim podoba się kolorystyka, fajny weird.
 13. Może to koło za małpką w innym kolorze, teraz się za bardzo zlewa. Fajna kreska :) Podziwiam cierpliwość przy ołówkach :D
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy