Skocz do zawartości

Migające światło


Gość nietoperek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nietoperek

Witam wszystkich

Potrzebuje zrobić migające światła, a dokładniej chodzi o jakiś plugin albo skrypt chyba że da się to zrobić w max-sie że światło w danym momencie jest włączone lub wyłączone chodzi o kierunki samochodu i całe oświetlenie. A robienie tego ręcznie i renderowanie po parę klatek jest dość denerwujące zwłaszcza jak render trwa 30h :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Inny sposób - kliknij na światło, otwórz track view (tam gdzie curve editor), wybierz objects->światło->object->intensity, potem na to prawym myszy i assign controller, wybierasz noise float i masz kontrolowany szum, ustalasz moc, częstotliwość etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nietoperek
Inny sposób - kliknij na światło, otwórz track view (tam gdzie curve editor), wybierz objects->światło->object->intensity, potem na to prawym myszy i assign controller, wybierasz noise float i masz kontrolowany szum, ustalasz moc, częstotliwość etc.

 

Nie do końca chodziło mi o to bo i tak w którymś momencie sceny będę musiał przerwać render żeby wyłączyć światła, mocy też bym nie chciał ruszyć bo się potem pogubię a światła (jakiekolwiek) są dla mnie czarną magia której od 5 lat (w wolnych chwilach) nie mogę pojąć.

Nie da się z animować światła żeby było raz on raz off bez konieczności zmieniania reszty ustawień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności