Skocz do zawartości

Ma-ia-haa /x4 czyli czemu skasowano watki


leander

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasciwie nie skasowano, ale przeniesiono do mod zone, gdzie watek "o-zone" i dobitny komentarz Dr Ug'a, odnoszacy sie do zepsucia i upadku norm moralnych oraz braku nadzoru w "Wolnych Dyskusjach", zostana poddane analizie.

 

DruG m.in napisal

"Zauwazylem, ze ostatnio na max3d mozna sobie porzucac miesem i byc chamskim"

"Nie bronie nikomu gadac o bzdurach. Po prostu wydaje mi sie, ze nawet w tym dziale wypadaloby zachowac minimum kultury osobistej."

przypominam ze istnieje zapis w regulaminie

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=2625

i nikt spoza kregu najblizszych ziomali pana X nie ma ochoty trafiac na jego bluzgi z byle okazji. Za ogolny poziom forum odpowiadamy wszyscy i trzeba przyznac, ze aktualnie na osobach wchodzacych tu pierwszy raz nie robimy dobrego wrazenia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

W sumie, jestesmy bardzo samolubni, nieobiektywni, marudni, a zarazem z ulanska fantazja podnosimy sobie poziom adrenaliny tego typu dyskusjami :p

 

Ps: Lepiej ta energie wykorzastac w bardziej tworczy sposob

ps2: Czyzby to znak ze wakacje sie skonczyly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dzieki temu inicjator dyskusji nie moze wziasc w niej udzialu. I slusznie, tak powinno byc! nie bedzie sie nam jakis doktorarzyna wtrynial :)

moze moze, czemu nie? DruG skorzystal z aktualnej mody i tez sobie porzucal miesem przy okazji krytyki. Stad likwidacja watku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem, wiem tyle ze swego czasu slowo 'syf' bylo juz Twoim zdaniem obrazliwe, dzis mozna przeklinac do woli i nic z tego nie wynika, o ile rozniez wiem to Ty jestes zdania ze wolne dyskusje maja byc 'wolne'?. Forma wypowiedzi doktorka miala swoje uzasadnienie, czego jak sie wydaje nie chcesz zauwazyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem, wiem tyle ze swego czasu slowo 'syf' bylo juz Twoim zdaniem obrazliwe, dzis mozna przeklinac do woli i nic z tego nie wynika, o ile rozniez wiem to Ty jestes zdania ze wolne dyskusje maja byc 'wolne'?. Forma wypowiedzi doktorka miala swoje uzasadnienie, czego jak sie wydaje nie chcesz zauwazyc.

Slowo syf bylo obrazliwe w pewnym personalnym kontekscie. Syf sam w sobie nie jest wulgaryzmem.

 

Ze dzis mozna przeklinac do woli o tym nie wiem, takie posty kasuje a ze nie jestem wiernym fanem "wolnych" to zapewne zdarza sie ich wiecej.

 

Wulgaryzmy niezaleznie czy uzasadnione czy nie beda usuwane. Swoja droga nie ja przenioslem watki do mod zone, aczkolwiek doceniam intencje DruGa i zgadzam sie z mysla przewodnia i stad to wyjasnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'Slowo syf bylo obrazliwe w pewnym personalnym kontekscie. Syf sam w sobie nie jest wulgaryzmem.'

ekh, pozwole sobie na przeklenstwo - sranie w banie, w jakim personalnym kontekscie?

 

Aleksander - dokladnie to prowokacja, ale skoro tak to chyba istotniejszy jest jej cel a nie forma, cel ktory skrzetnie znowu pomijasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"raczej nie doszukiwalbym sie tutaj glebszego znaczenia. hm, prowokacja - chyba przeceniacie Pana Druga."

 

Chlopcy, chlopcy, przeceniacie mnie. Nie ma sensu doszukiwac sie glebszego znaczenia. Poczatek mojego posta byl tak ostentacyjnie prostacki, ze musialbym byc naprawde ostatnim przyglupem (wiem, wiem Alex, jestem w tej szufladce), zeby uzyc tej formy jedynie dla wyrazenia tego co mysle. Nie mam zreszta takiego zwyczaju, co jest chyba zauwazalne. A, jeszcze mala wskazowka: zwroc uwage na postscriptum (moge rozrysowac, dla umyslow scislych).

 

Rzeczywiscie zlamalem swoje wlasne zasady, ale tylko dlatego, ze zalamalo mnie to, co sie dzialo w 'o-zone' i w ogole na forum. Wlasnie dlatego, ze przez pol roku poswiecilem mase czasu i nerwow, zeby wprowadzic jakis porzadek, a teraz widze, jak forum dotyka regres. Po prostu robi sie syf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sranie w banie, w jakim personalnym kontekscie?

 

'Po prostu robi sie syf.'

sic.! uraziles moderatora...

 

Przypomnij mi prosze sytuacje z syfem. Bo na razie sie powaznie kompromitujesz, przynajmniej w moich oczach. Ale kto wie, moze mamy na mysli inne okolicznosci zwiazane z tym tematem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie sa w/g Ciebie okolicznosci? czy moze poddales sie Aleksandrowej propagandzie? moze Ty tez czujesz sie urazony, czy poprostu nie zajarzyles dowcipu?

 

Juz przypominam, napisalem dawno temu jakiejs osobie ktora otworzyla 3ci, czy 4ty z kolei watek o referencjach samochodow ( o ile mnie pamiec niemyli ) ze na 'forum jest syf', co oczywiscie odnosilo sie do takich wlasnie niefrasobliwych userow ktorym nie chce sie nawet w zawieszone watki zajrzec, niestety pewien moderator odniosl to personalnie do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze Ty tez czujesz sie urazony, czy poprostu nie zajarzyles dowcipu? (...) Juz przypominam, napisalem dawno temu jakiejs osobie ktora otworzyla 3ci, czy 4ty z kolei watek o referencjach samochodow ( o ile mnie pamiec niemyli ) ze na 'forum jest syf'

Czyli tak jak myslalem, chodzi Ci o zupelnie inna sytuacje. Nie zaadresowales wypowiedzi i napisales o 'syfie' bezposrednio pode mna. Polaczylem ta sytuacje z pewna zaprzeszla dyskusją miedzy mna a Gothamem. Sorry za 'kompromitacje", nieaktualne.

 

Aleksander, sorry za ingerencje w zamkniety watek, ale nie chce zostawiac po sobie smrodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności