Skocz do zawartości

Teczka 3d Snowbunny


snowbunny

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Jakiś czas temu firma w której pracowałem zakończyła działalność a ja straciłem zatrudnienie. Postanowiłem wykorzystać nieoczekiwany nadmiar nadmiar czasu m.in. na podszkolenie się z modelowania. Będę starał się możliwie jak najczęściej wrzucać tu prace

Będę się cieszył z każdej uwagi.

 

Na razie mam do pokazania jeden model zrobiony w ZBrushu z pomoca Blendera i 3d Coat:

 

posture.jpg

 

posture_low_pioly.jpg

Edytowane przez snowbunny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Moje nowe dzieło. Koncept był prosty: Postać pustelnika o nienawistnym spojrzeniu na którego ciele widoczne są skutki wielu lat spędzonych na pustkowiach. Wyszło tak jak widać poniżej, ja tymczasem zabieram się już za następną postać.

 

posture_2.jpg

 

facial.jpg

 

lowpoly.jpg

Edytowane przez snowbunny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczam że sam licho sobie radze w zbrushu z anatomią ale postaram się pomóc. Dokończ model nie pozostawiaj śladów po clay brushu używaj więcej wygładzania a potem jeszcze dopieść miejsce standardowym brushem. Włosy i brode rób na innej warstwie byś mógł je wyłączyć i obejrzeć anatomicznie czaszkę, generalnie dopracuj bryłę lepiej zdefiniuj poszczególne elementy wygładź zmarszczki u dziadka i postaraj się zrobić je bardziej naturalne wygładź uszy. Jest sporo do roboty ale spoko wyrobisz się, sam walczę by nie robić tak zaśmieconych modeli. Staraj się kiedy możesz obserwować i wyciągnąć wnioski, oglądaj prace innych. Dobrym pomysłem jest też ściągniecie bazy i porobienie na niej czegoś czy ściągnięcie gotowej czyjejś pracy i poobracanie sobie jej chodzi oto byś mógł zaobserwować jak zbudować lepszą formę w tym samym środowisku (zbrushu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem zamieszczam wizualizację wnętrza. Praca ciągle WIP nie jestem zadowolony z paru elementów, ponad o nie wiem co jest przyczyną powstania tych dziwnych artefaktów na suficie, ale jestem ciekaw jak się na to patrzy świeżym okiem.

 

dywan.jpg

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności