Jump to content

Teczka 3d Snowbunny


snowbunny

Recommended Posts

Witajcie. Jakiś czas temu firma w której pracowałem zakończyła działalność a ja straciłem zatrudnienie. Postanowiłem wykorzystać nieoczekiwany nadmiar nadmiar czasu m.in. na podszkolenie się z modelowania. Będę starał się możliwie jak najczęściej wrzucać tu prace

Będę się cieszył z każdej uwagi.

 

Na razie mam do pokazania jeden model zrobiony w ZBrushu z pomoca Blendera i 3d Coat:

 

posture.jpg

 

posture_low_pioly.jpg

Edited by snowbunny
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moje nowe dzieło. Koncept był prosty: Postać pustelnika o nienawistnym spojrzeniu na którego ciele widoczne są skutki wielu lat spędzonych na pustkowiach. Wyszło tak jak widać poniżej, ja tymczasem zabieram się już za następną postać.

 

posture_2.jpg

 

facial.jpg

 

lowpoly.jpg

Edited by snowbunny
Link to comment
Share on other sites

Zaznaczam że sam licho sobie radze w zbrushu z anatomią ale postaram się pomóc. Dokończ model nie pozostawiaj śladów po clay brushu używaj więcej wygładzania a potem jeszcze dopieść miejsce standardowym brushem. Włosy i brode rób na innej warstwie byś mógł je wyłączyć i obejrzeć anatomicznie czaszkę, generalnie dopracuj bryłę lepiej zdefiniuj poszczególne elementy wygładź zmarszczki u dziadka i postaraj się zrobić je bardziej naturalne wygładź uszy. Jest sporo do roboty ale spoko wyrobisz się, sam walczę by nie robić tak zaśmieconych modeli. Staraj się kiedy możesz obserwować i wyciągnąć wnioski, oglądaj prace innych. Dobrym pomysłem jest też ściągniecie bazy i porobienie na niej czegoś czy ściągnięcie gotowej czyjejś pracy i poobracanie sobie jej chodzi oto byś mógł zaobserwować jak zbudować lepszą formę w tym samym środowisku (zbrushu).

Link to comment
Share on other sites

Tym razem zamieszczam wizualizację wnętrza. Praca ciągle WIP nie jestem zadowolony z paru elementów, ponad o nie wiem co jest przyczyną powstania tych dziwnych artefaktów na suficie, ale jestem ciekaw jak się na to patrzy świeżym okiem.

 

dywan.jpg

image.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy