Skocz do zawartości

łazienka nowoczesny design minn


swat25

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Gdzie ta łazienka ma być? Przypuszczam, że w domu jakimś?

 

Ponieważ na razie wygląda jak z restauracji

 

brak jakiś dodatków, lustro na całej ścianie wg mnie średnio się prezentuje, za mało albo prawie brak kontrastów w drugiej wersji, a w pierwszej wersji czarny bym zmienił na ciemny brąz, teraz jest zbyt pogrzebowo

 

ponadto coś bym dodał przy lustrzy i umywalce - za pusto tam jakoś

 

najbardziej za to podoba mi się materiał porcelitu i ogólnie ładnie jest dosyć, potrzebuje tylko lekkich zmian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek co to za pomieszczenie? Tunel, przejście podziemne zaadaptowane na łazienkę

Z tego co pokazujesz nie ma ono więcej niż 190 cm wysokosci czyli na dzień dobry nie spełnia podstawowych norm pomieszczeń sanitarnych: Wymóg odpowiedniej wentylacji reguluje § 77, który stanowi, że pomieszczenie higienicznosanitarne powinno mieć wysokość w świetle co najmniej 2,5 m, z wyjątkiem łaźni ogólnodostępnej, której wysokość powinna wynosić co najmniej 3 m. Ustawodawca dopuszcza zmniejszenie wysokości pomieszczenia higienicznosanitarnego do 2,2 m w świetle. Odstępstwo od tego przepisu dotyczy budynków mieszkalnych, hoteli, moteli i pensjonatów, o ile są one wyposażone w wentylację mechaniczną wywiewną lub nawiewno-wywiewną.

1.Na ujęciach z brązami warto by zastosować do płytek materiał overridemtl zniknie brudzenie po suficie barwą płytek

2.Popraw mapowanie podłogi z mozaika bo tilling strasznie wychodzi nieciekawy zresztą płytki na ścianie tez nie wyglądają najlepiej co do czarnych na pewno mają taki wzór to jest jakaś konkretna kolekcja czy sam coś stworzyłeś

3.Krawedzie ci ząbkują na okienkach albo popraw filtr aa albo włącz sub pixel mapping

4. Popraw ustawinia kamery bo ci sie sciany rozjezdzaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomieszczenie to stara hala produkcyjna kiedyś, aktualnie przechodzi renowację i totalne zmiany byłem tam na miejscu i właśnie to pomieszczenie jest strasznie niskie- właśnie z takim wlotem okiennym w suficie.... już w poprawki chyba nie będę się bawić ponieważ miało być szybko orientacyjnie do wzglądu myślę że mimo kilku nie dociągnięć przejdzie :)

 

- - - Updated - - -

 

co do kolorów miałem wykonać jakiś render właśnie w czerni i z mozaiką na podłodze w piątek zobaczymy co powie klient:)

 

- - - Updated - - -

 

co do kolorów miałem wykonać jakiś render właśnie w czerni i z mozaiką na podłodze w piątek zobaczymy co powie klient:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności