Skocz do zawartości

Domi Sketchbook


Domi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Postanowiłem założyć sketchbooka na forum :)

 

 

Mój pierwszy model w Zbrushu, który dłubałem przez kilka dni małymi częsciami. Na początku ćwiczyłem na nim głównie anatomię torsu, ale potem zacząłem explorować różne pędzle, techniki i dokładac elementy i wyszło co wyszło.

Zdaję sobię sprawę z głównych niedociągnieć, słabych detali, nierówności, ale narazie staram się przede wszystkim ogarniac proporcje i takie tam

 

Teraz nadal powrót do anatomii, ale będę starał się wrzucać w miarę aktualnie jeżeli coś się uda zrobić

 

to8.jpg[ATTACH=CONFIG]90163[/ATTACH]

Edytowane przez Domi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

W przypadku 1 i 2 to wiem, że leży anatomia, ale w przypadku 3. zastanawiam sie czy zasady anatomii człowieka też mają ogólnie pojęte zastosowanie jeżeli ów postać nie jest człowiekiem tylko obcą istotą ? Czy źle rozumuję :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle rozumujesz. Jedno wynika z drugiego, żeby robić dobrych alienów trzeba najpierw nauczyć się w miarę poprawnej anatomii człowieka. Odwrotnie jest trudniej bo ciężko o podręczniki anatomii i zdjęcia obcych. KAzdy obcy jest tylko wariacją na temat czegoś co juz istnieje.

 

Przy tych co pokazałes nie podobają mi sie te kostiumy, niefunkcjonalne, jak oni sie poruszają, trzeba trochę myśleć przy projektowaniu. Ważne żeby wyglądało w miarę wiarygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności