Skocz do zawartości

Organizacja, koło naukowe, spotkania - Warszawa


Gość kakaku

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się zapisać do jakiegoś koła naukowego albo organizacji na spotkania gdzie użytkownicy mogliby tworzyć razem projekty albo poprostu spotykać się i wymieniać doświadczeniem co do grafiki 3D, 2D bądź programowania, chociaż najbardziej zalezy mi na grafice. Czy znacie może jakieś tego typu bezpłatne spotkania? :) Próbowałem się zapisać do jednego ale są z Krakowa... a mi zależy na fizycznym spotkaniem się i pogadaniem (nie przez interenet).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zawsze można założyć grupę dyskusyjną z Warszawy. Poprzez nią można by się umawiać na spotkania przy laptopie w jakimś warszawskim pubie kafejce. Ważne by było gniazdko i ewentualnie dostęp do neta.

Ważne by dyskusja nie była jednostronna i każdy coś na tym zyskał, bo inaczej to by się robiły bezpłatne korepetycje. Na pewno znajdą się osoby mocne w różnych dziedzinach. Teraz tylko kwestia wolnego czasu, a z tym może być gorzej. Osobiście sam spotkałem się z Olafem i Indianem z forum, miło wspominam i utrzymuję kontakt.

 

Poza bezpłatnymi pozostaje Drimagine i kurs Platiga. Pierwszy zaczyna się robić coraz ciekawszy, choć cena odstrasza, bo wzrosła i jest to ciekawą opcją dla osób przesiadających się z innego softu bądź zielonych w temacie. Odpadły pewne zawadzające osoby mieszające w organizacji kursu, doszli ciekawi doświadczeni prowadzący. Chodzą słuchy o nawiązaniu współpracy z jednym ze studiów post produkcyjnych w Warszawie, ale to nie jest pewne więc za organizatorów nie będę się wypowiadał. Drugi, wiadomo, pracują profesjonaliści. Możliwe, że latem ruszy kolejny. Może uda się doszlifować umiejętności i tym razem dostać. Nic nie zastąpi dupogodzin w domu i internetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może nie pomogę z Warszawą, ale chciałbym się dowiedzieć co do za grupa w Krakowie? kakaku mógłbyś dać jakiś namiar? jedyni ludzie jakich znam, którzy mają cokolwiek wspólnego z grafiką to w pracy gdzie... robią darmowe wizualizacje dla klientów w jakimś CadDecor. nie wnikam - trzymam się z daleka. znajomość kogoś, kto ma coś więcej w głowie na temat grafiki byłaby dla mnie na wagę złota. osobiście nie poznałem jeszcze nikogo (chyba za bardzo się zasiedziałem w swojej robocie) a to by było coś. faktycznie jest ryzyko, że będę umiał na tyle niewiele, że niczego nowego nie wniosę, ale z drugiej strony na pewno byłoby to motywujące żeby uczyć się rzeczy, którymi można się odwdzięczyć. fiuf. kojarzę, że coś się kiedyś na AGHu działo, ale to było chyba taka ogólnie... kreatywna grupa studentów - bardzo różnorodna tematyka.

 

a co do szukania pracy jak mówicie to faktycznie jest ciężko. przynajmniej mi. tzn ze zdobywaniem zleceń mniejszych czy średnich problemów nie mam, ale żeby mnie ktoś chciał wziąć na utrzymanie to już nie - bo może i teraz jest robota, ale za parę miesięcy nie wiadomo. wolą dawać kasę jednorazowo i zostawić oprócz kasy "będzie kolejne zlecenie to się odezwiemy". fakt, że się odzywają, ale do siebie brać nie chcą. może tak trafiam. ale w dużym stopniu jest to pewnie kwestia tego, że nie do końca jestem wartościowy pod względem umiejętności (?) cholera wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie. pozakładam kilka fikcyjnych kont i od razu zrobi się grupa zainteresowanych hehe.

 

a na poważnie - nie zaszkodzi spróbować. Może Krakusom siada na ambicje, że np Wrocław spotyka się częściej (tak mi się zdaje) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ernestorafael
(...) Odpadły pewne zawadzające osoby mieszające w organizacji kursu (...)

 

Małe pytanie do Ciebie. Co albo kogo masz na myśli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności