Skocz do zawartości

Przekrój Kominka i Samolot


Rekomendowane odpowiedzi

test5takitam.jpg

Ze względu na sugestie znajomego postanowiłem zamieścić mój przekrój kominka wykonany dla jednego z polskich producentów.

 

 

A tutaj

6e6fda43052bf3359151c3a03be90dc46e0515d8.jpg

 

Samolot Sopwith Camel - Obraz docelowo miał 5365x2745mm 150 dpi, fototapeta do salonu.

Edytowane przez Biolo_idiota
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Świetne prace. Jak wygląda praca 150 dpi w druku przy takiej wielkości bo właśnie również jestem w trakcie tworzenia pracy o 2 metrach szerokości i metrze wysokości gdzieś miej więcej i no właśnie zastanawiam się czy robić tekstury strasznie gigantyczne żeby ten render przy rozdzielcozści 300 dpi był bez pikselozy czy robić duże i wydrukować to tylko w 150 wystarczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja tekstura miała ledwie 4800x4800 na cały samolot, przyznam że przydała by się minimum dwukrotnie większa, ale ostatecznie kilka pixeli wygładziłem ręcznie, a reszta została uznana za "efekt postarzania zdjęcia", gdybym miał robić w kolorze etc. Polecał bym dużą, ale nie gigantyczną teksturę wszystko zależy od tego z jakiej odległości będzie oglądana praca.

 

Ten samolot rozciąga się na schodach w salonie, dlatego musiałem minimum dać 150 dpi, odpowiadając na Twoje pytanie to w zupełności wystarcza niekiedy ludzie dają 100 i tez jest ok. Jednak 300 to już naprawdę żyleta, przez co ciężko będzie Ci edytować projekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne prace. Jak wygląda praca 150 dpi w druku przy takiej wielkości bo właśnie również jestem w trakcie tworzenia pracy o 2 metrach szerokości i metrze wysokości gdzieś miej więcej i no właśnie zastanawiam się czy robić tekstury strasznie gigantyczne żeby ten render przy rozdzielcozści 300 dpi był bez pikselozy czy robić duże i wydrukować to tylko w 150 wystarczy?

 

W tym wątku: http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=79855 (post no. 8) jest przykład banera 8,2x3 m. Ostatecznie poszedł do druku w ok. 90 dpi i z bliska też nie było pikselozy - ale to już zależy od techniki druku. Tekstura na samolocie miała bodaj 8192x8192.

 

A co do obrazu to Camel całkiem fajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności