Skocz do zawartości

gsOn.e para- noir


gsOne

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hmm, dzięki, myśle, że macie racje.. Z drugiej strony takie konczenie wymaga minimum kilku godzinek.. W tym czasie moge zrobic sporo conceptow a tym samym rozwijac swoja wyobraznie i umiejetnosci.. Trzeba bedzie wszystko pogodzic i konczyc te najlepiej zapowiatajace sie pracki..

 

pozdrawiam, gsOne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie musze sie postarac i cos wykończyc.. dzieki smart

 

Leander: wybacz, jestem jak widzisz nowy, a regulamin czytałem- jest w nim napisane wyraźnie, że "Załączniki nie powinny przekraczać 100kb" a tego obrazka nie wysłałem jako załącznika tylko zlinkowałem z własnego serwera.

Na przyszlosc bede wrzucac mniejsze prace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładny rysuneczek nr.2 - angry__.jpg ..... to mój faworyt.... no

i oczywiście te oczy..(tej panienki...)... ach te oczy... utopić się w nich....

gdyby móc...

 

lepiej nie mówię nic..

ekstra rysunki...

będę czekał na więcej...

oczywiście nie...

w takich wymiarach jak ta twarz...

stanowczo nie pokazywałbym kapitana_haka....

który odstaje od reszty

i psuje całość...

 

o

k

 

pozdrawiam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale koles mysl jak czlowiek ktory ma jakies zwoje pod czaszka, - zalaczasz obrazki giganty, gdyby chociaz byly tego warte, ale ktos ma sciagac niemal 1mega zeby zobaczyc jakis sredniawy szkic? Niektorzy wciaz jeszcze maja modemy, poza tym chyba logiczne jest ze nie kazdy lubi przewijac zeby zobaczyc drugi koniec obrazka ktory jest gdzies o kilka dlugosci ekranu. Tak trudno jest zmniejszyc przed wyslaniem? myslisz ze obrazki tak dotkliwie straca na jakosci? zawsze mozesz dawac mniejsza wersje do wgladu i wieksza w linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V!

 

mniejsze wszystko ... najlepiej edytuj pierwsze posty i zamiesc mniejsze (duzo) wersje

 

proponuje:

 

1. prace ze szczegolikami: hight:700px + dodatkowe closeup's i najlepiej linka do wersji oryginalnej gdzies na innym serwerze

 

2. prace zwykle: hight:500px ...

 

3. speedy: do speedow ...

 

na razie spodobala mi sie tylko pani, ale te dodge i burny ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi speedami do speedow nie przasadzajmy, przymusu nie ma. Mozna sobie prowadzic wlasna galeryjke w oddzielnym watku.

 

Troche za mocno rozmyta ostatnia praca. Fajnie by to wygladalo gdybys polaczyl swoj precyzyjny olowek i niezla kreske z takimi zabawami kolorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leander:

Mógłbyś dokładniej napisać, o czym myślisz z połączeniem- to może sie okazac dla mnie pomocna rada.. Prosze o rozwiniecie, jesli to nie jest problem oczywiscie..

gsOne

 

Jak moge edytować tego posta wyżej( tego z duzym picsem)????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leander:

Mógłbyś dokładniej napisać, o czym myślisz z połączeniem- to może sie okazac dla mnie pomocna rada.. Prosze o rozwiniecie, jesli to nie jest problem oczywiscie..

gsOne

 

Jak moge edytować tego posta wyżej( tego z duzym picsem)????

edytowac pewnie mozesz ze swojego konta normalnego, w tym poscie byles pod jakims innym wcieleniem :)

 

w kwestii techniki chodzilo mi o wlaczenie kreski do tych malunków. Przy takich rozmyciach niewiele szczegolow Ci sie uda wyodrebnic, a jak wiadomo diabel tkwi w szczegolach :) Moze sprobuj malowac na szkicach olowkowych w trybie multiple (warstwa ze szkicem na gorze). W trakcie pracy mozna stopniowo pozbywac sie kreski i zastepowac ja walorem. Ale to tylko luzna propozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności