Skocz do zawartości

kolumna jonska - glowica


blisza

Rekomendowane odpowiedzi

hej,

mam problem z wymodelowanie części głowicy kolumn jońskiej w ksztalcie kwiatu, mam dwa przekroje do tego i i zdjecie stanu rzeczywistego jak powinna wygladac. moze ktos a pomysl jakim modifierem? a moze jeszcze jeden przekroj zrobic?

dwa jpg:

http://imageshack.us/g/834/przekroje.jpg/

 

edit:

wymodelowalam na razie w bardzo prostu sposob circle-> offset i extrude a z tego meshsmooth,

ale moze jest inny sposob?

Edytowane przez blisza
link
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Oops. The page you are looking for is not available. It has either been moved or deleted from our server.

 

Click Here to return to the main index or select a destination from the menu above.

 

Focie radzę wrzucać na imageshack.us (koniecznie w jpg. nie przepada on na png.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś ma pomysl jak po wymodelowaniu(juz mi sie to udalo zrobić) mozna by stworzyc efekt w modelu wybrakowania częsci materiału,postarzenia, dziur, jak tak jest w stanie rzeczywistym? )widok.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz możliwość - to w zbrushu, wypalić sobie disp mapkę i masz pięknie gotowego starocia. Jak nie - to ręcznie. :) ew. możesz pobawić się rayfire (jeśli dobrze pamiętam) i wykorzystać kawałki które za jego pomocą "odłupiesz".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności