Skocz do zawartości

Scena 3D: Moje cztery sciany


illy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was panowie i panie. Chcialbym wymodelowac moj pokoj (dlugo sie zastanawialem). Bedzie to jakby szkola Meshsmooth i chamfer'a

 

Zobaczymy jak to wyjdzie.

 

Mam jeszcze malutkie pytanie: jak ustawic i jakie swiatla zeby do renderow (takich jak ten) bylo w miare widac wszystko dobrze (tutaj skylight x0,5 i vray light x7) Uzywam V-ray

 

Na poczatek lampka.

 

-----EDIT-----

post zostal wyedytowany aby w dziale wip pojawila sie miniaturka obok nazwy watku, dlatego nie widzicie tutaj lampki ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 113
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

zalezy co masz na mysli mowiac dziwna, mozesz troche rozwinac, przynajmniej postaram sie nie popelniac jakis bledow

 

dlaej macie moj magiczny stoli (sam sie nie nakrywa)

jest malo wygodny, ale nic innego mi w domu nie pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto mu kaze texturowac siatke HiPoly skoro moze Unwarpa dac pod MS ?

 

---EDIT---

Do posta nizej (bo mi sie nie chce nowego pisac) :

 

Klicek - chodzilo mi o to ze lepiej texturuje sie loPoly , a po unwarpie nalozy MS i nie wazne ile tam bedzie poly ... jak jest jest dobrze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic specjalnego - popierlniczka Carlsberga:D, w rzeczywistosci troszeczke inaczej wyglada ale jest podobnie , nie macie co ocenia, a kanty widac ale tylko z tego powodu ze ona bedzie na biurku i nie musisz byc hiper hajpoly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@Tiemu chodzilo o bardzo duza oszczednosc poly co pozniej sie odbije podczas texturowania.Oblukaj podstawke

 

ale ta podstawka po ms tak wyszla:D ja na to nic nie poradze, no chyba ze dam cylinder bez ms jako 12 scianek i ms x1, zobaczcie ten przyklad, macie kolejne iteracje tego samego przedmiotu, tak samo sie zageszcza jak u mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie sie stół podoba...taki orginalny (przypomina deske do prasowania... :)...), nie to zebym cos do niego mial...fajny jest, tez by mi sei cos podobnego przydalo (tylko gsdzie ja bym to wcisnoł), a tak musze sie z malym biureczkiem urzerac....

 

calosc miodzio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie sie stół podoba...taki orginalny (przypomina deske do prasowania... :)...), nie to zebym cos do niego mial...fajny jest, tez by mi sei cos podobnego przydalo (tylko gsdzie ja bym to wcisnoł), a tak musze sie z malym biureczkiem urzerac....

 

calosc miodzio...

 

stol jest zrobiony ze stolu do tapetowania takiego skladanego, ze jak go zlozysz to masz dlugosc jednej tej czesci i wyglada jak wieksza walizeczka, tyle ze w tym jest zawias obciety i jest jeden segment obrocony, hehehe

 

mialem w domu takie 2 to podwędziłem, nie smiejcie sie ale biorko jest ogrmone, tylko te rury pod spodem przeszkadzaja i malo pod spodem sie miesci, nogi trzymam z reguly na skrzynce od plyt i poduszka na to, zreszta zobaczycie

 

Nie smiejcie sie z mojego stolu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

max 6 i w opcjach dodatkowcy jest panorama renderer , jak wroce wieczorem i uruchomie maxa to powiem dokladnie bo z tego co pamietam to tam gdzie jest asset browser i wyzej jest przycisk more options, ale ta opcja mnie nie zadowala do konca, moze panorama plagina poszukam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lodowka wersja beta 0.3b hehehe

oszczednosc dlatego ze komputer moze wysiasc przy pozniejszej pracy a te kilka segmentow w lodowce chyba az tak nie podniesie wymagan, narazie wszystko bez ms ale jak pozniej przyjdzie kanapa monitor tv ktore wymagaja ms to bedzie gorzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny apdejt po dlugim czasie, wakacje sie skonczyly i moge zaczac cos robic, powoli acz do przodu:p

 

Na poczatek okno. Klamki sa byle jakie ale za firanka i tak ich widac nie bedzie wiec sa zeby byly. Wieczorem zabieram sie za grzejnik :p

 

edit: akurat rowno miesiac temu ostatni post tu byl :P hehhe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności