Skocz do zawartości

Nietypowa (jak na mnie) prośba


mrys

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj wystąpię w roli żebrolajka, ale co mi tam:) Od początku roku w Muzeum Górnośląskim w Bytomiu realizuje z moimi przyjaciółmi projekt Edukacyjny Etnografika ( etnografika5.blogspot.com/ , http://www.etnografika.muzeum.bytom.pl/). Projekt był finansowany w ramach IV edycji Akademii Orange, jednak mimo finału zamierzamy go kontynuować i umiedzynarodowić. Bardzo by nam pomogło w pewnych negocjacjach posiadanie sensownej ilości polubień na FS. Tez tego nie cierpię, ale takie czasy nastały. I tu właśnie prośba do Was, żebyście "polubili" (oczywiście jeżeli ktoś chce) stronę Etnografiki na fejsbuku. https://www.facebook.com/pages/Etnografika/145637855592312?fref=ts

 

Od razu mówię, że projekt jest kompletnie no-profit i służy jedynie działaniom edukacyjnym wśród młodzieży i dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Polubiona/Polubiana. Niemniej jak na żebrolajka to próżno szukac na samej stronie ikonek do fanpage'a i innych socjali jak vimeo itp. ktore macie na stronie. To na pewno by Wam też pomogło, szczególnie jeżeli planujecie wypuścić presspacka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie chciałbym doradzić Wam/Tobie żebyście nieco zupgrejdowali stronę dodając (zamiast aktualnego tła "słabego patentu na nazwę w różnych fontach") wzór/pattern kojarzący się właśnie z kulturą śląską/polską/naszą w kolorach z nazwy strony "Etnografika" (swoją drogą czy to jest zaprojektowane czy jakiś znaleziony font?). Druga rzecz to róże jako ikonki w menu... poszukaj w sieci stron pod hasłem "Flat websites" to pomoże zrozumieć trendy panujące w projektowaniu stron i może podsunie wam pomysły na lepszą estetykę bo uważam że to co śląskie wcale nie musi być kiczowate, nawet stosując ludowe wzory i kolory można uzyskać bardzo ciekawy efekt. Tak, wiem niby projekt non-profit, ale na studiach też robiłem za darmo ;P.

W książeczce font jest strasznie przytłaczający i zupełnie inny, nie pasujący do konwencji, zbyt gruby i dlaczego inny od nazwy na stronie www?

Pozdro i powodzenia w projekcie, myślę, że wizualnie rownież powinien przyciągać do siebie ludzi stąd te moje słowa krytyki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności