Skocz do zawartości

Wiz: Wnętrza


mowok

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Tym bardziej, że szafka nie może mieć "dna" i boki w takim wypadku są raczej "słabiutkie" :-). Z tego typu błędów na piątym obrazku, stół, przy którym stoją wire chair jest za wysoki. Jest równy z blatem kuchennym. Do normalnych krzeseł to tak o 10 cm za dużo. Blat w okolicach brody :-)

Bardzo popularne ostatnio europalety sprawdzą się wyłącznie jeżeli zostaną zrobione przez stolarza, specjalnie pod stolik. Takie prawdziwe , prosto z fabryki... nie chciałbym np. kurzu z nich sprzątać. A Twoje tak wyglądają.

Same wizualizacje, materiały mnie się podobają. Może tylko te dwie duże "flary" w łazience jakieś dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie przedstawiam Wam wizualizacje projektu kuchni i łazienki, które zwyciężyły w II edycji Homplexowych Wnętrz w Kategorii Dojrzali Projektanci - inwestycja Capital Art Apartments - KLIK

 

A teraz na temat; powyższe wypowiedzi mówią dużo o poziomie naszych konkursów, jak są oceniane i przez kogo. Śledziłem ten konkurs i już na etapie oceniania prac drażnił mnie sposób aranżacji pralki, nie tylko w tej pracy ale w innych także, nie dość, że zabudowa jak w ciasnym bloku z lat '70 to jeszcze forma tak uboga, że to nic nie ma wspólnego z designem. Taką skrzynkę na pralkę to sobie robi Kowalski u stolarza za 200zł, a gdy się goli to sobie stawia piankę go golenia na pralce bo blatu nie widzę, tylko umywalkę w kolejnej skrzynce, tym razem bez drzwiczek, do czegoś takiego nie trzeba wynajmować projektanta wnętrz (sorry). Akurat tutaj pralka miała duże znaczenie ponieważ konkurs promował miedzy innymi markę Panasonic (pralka), wiec tym bardziej jest to dziwne. Żeby nie było; podoba mi się ściana w saloniku i w ogóle salonik.

Zgadzam się z opiniami przedmówców. Dobre w tym forum jest to, że tutaj nie ma nagród, są jedynie ludzie z branży, którzy wymieniają się doświadczeniami.

 

Autorowi z całego serca gratuluję wygranej (serio). A forum serdecznie pozdrawiam za szczere i merytoryczne opinie. Peace i bez urazy tylko progres i do przodu!:)

Edytowane przez deemes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie

Wiem, flara kicz, ale wstawiłem ja tu z premedytacją. Miała trafić do konkretnej grupy odbiorców i myślę, że spełniła swoja rolę.

Deemes, a co jest design? Pusta przestrzeń z wszechobecnym Lounge Chair lub Kartellem?

A ta umywalka to Raspel Melting, a za 200 to nawet metra płyty fornirowanej nie kupisz nie mówiąc o szafce, bez względu czy spełnia ona wymogi ergonomii czy nie :), a pan Kowalski to może na designie się nie zna, ale nie potrzebuje blatu pod piankę, bo kupił sobie elektryczną maszynkę Brauna:))))) i życie stało się prostsze :))))

I żeby nie było; ja też uwielbiam to forum, bo można tu zawsze liczyć na garść porad od ludzi, którzy wiedzą z czym to się je. Klienta dużo łatwiej zadowolić........

Dzięki i pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności