Skocz do zawartości

Video Reel 2013 by Cgmtl


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wkońcu skończyłem ,wlekło się to ale wkońcu

 

 

Prawie 3 min ale mam nadzieje że nie zmęczy wam zbytnio głowy - HD 1280x720px

Pracowałem nad nim od jakiś 7 miesięcy w wolnym czasie głównie żeby wejść w animacje bo to pierwsze moje podrygi z animacjami.

Dużo się nauczyłem to się liczy i brnę dalej w animacje wiecej funu niż stille imo.

Super muzyka - Kevin Macleod - podgłoście i dodajcie bass ;)

Wszystko CGI robione w Maxie renderowane Vrayem składane w AE.

Modeling - Texturing - Animation - Rig - Shaders - Lighting - Rendering - Particles - Compositing - Design

(kilka modeli zaimportowanych reszta robiona osobiście ) - Breakdown myślę za jakiś miesiąc.

 

C&C bardzo chętnie.

 

 

 

 

screen shoty z poszczególnych ujęć.

 

t7uh.jpg

 

 

55k0.jpg

 

 

s7a9.jpg

 

 

e980.jpg

 

 

ei9h.jpg

Edytowane przez 09121986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość kakaku

Muzyka na + :)

Ogólnie przyjemnie, ale przydałoby się trochę skrócić. Najfajniejsza scena z driftem Golfa :) Mógłbyś jeszcze tylko nad nią trochę popracować (nad realizmem i prędkością upadanych kawąłków betonu) i będzie idealna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie świetnie wygląda, ale:

-za długie

-liście realnie na mój gust robią nieco bardziej skomplikowany ruch, kręcą się są małe zawirowania dużo fajnej zabawy z dynamiką

-tablet i gazety spadają bardzo nienaturalnie, w sumie te gazety klockowate można by je było nieco pozginać nawet modyfikatorami zaanimowanymi

-szkło zupełnie inaczej się rozwala(wrzucę potem referkę) i powinno latać tam mnóstwo małych kawałeczków(zobacz co jest na podłodze jak sie szklanka stłucze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak jak pisałem pierwsze podejścia do ruszających się rzeczy.

Chciałem wszystkiego po trochu spróbować żeby zobaczyć z czym to się wszystko je :)

Jakbym każdą scenkę miał dopracować to do przyszłego roku bym tego nie wydał , traktuje to jak dobrze spożytkowany czas , teraz zabiorę się za jeden spójny projekt gdzie będę mógł to wszystko wykorzystać.

 

@legomir - nie odrazu Rzym zbudowano ja mam materiały do nauki ale niestety ciężko ogarnąć wszystko naraz z jednej strony pół roku to długo z innej bardzo krótko...

długość uzależniona od muzyki szukałem jej tyle czasu że nie miałem serca jej ciąć a tym bardziej że totalnie nie znam się na edycji muzyki.

 

Dzięki za komentarze :) Heh za 2 dniową scenke z zombimi i za Teaser lepszy feedback niż za 7 miesiecy pracy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meeeeeega dużo włożonej pracy, widać że początki ale nie od razu zrobili avatara ;) fajnie że poszerzasz horyzonty i nie zamykasz się na stille :) Bardzo podobało mi się ujęcie z VW na parkingu, oraz wyskakującym autem z monitora , reklama telefonu też spoko, reszta trochę mało ruchliwa ( głównie operacja kamerą ). Życzę powodzenia z animacją bo to chyba jeden z najcięższych elementów w CG.

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę słodził jakie to wszystko fajne (choć jest świetnie), nie dotrwałem do końca bo za długie, a może nie tyle za długie ile za dużo podobnych scen. Wybrałbym po jednej/najlepszej z każdego rodzaju animacji i skrócił do minuty, a bankowo obejrzało by więcej osób całość ;]

Szanuje i podziwiam za determinacje i ilość włożonej pracy.

Muzyczka piękna, zwłaszcza początek gdy słuchać dużo dźwięków Hang Drum'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NV - dzięki za motywacyjny booster :) , kolejne będą bardziej złożone i bardziej dopracowane teraz nad każdą sceną będę siedział dłużej niż zwykle ;)

@wroniec - Dzięki bardzo , fakt nie jesteś pierwszym który mówi że o wiele krócej to powinno trwać :) heh pół roku do 2014 także spróbuję coś pożądniejszego ale krótszego wyskrobać na początek przyszłego roku :)

 

Cieszę się że niektórzy doceniają , oczywiście krytykę przyjąłem i w przyszłości postaram się sprostać wymaganiom ;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobrze zmontowane, widac after nie jest ci obcy, imho za malo dynamiczne, muzyka fajna ale wydaje mi sie ze nie do demoreela, i tak jak ktos napisal juz ze te takie bardzo wolne przeloty kamer powinny byc rowniez bardziej dynamiczne,

 

o fx'ach sie nie wypowiadam bo to nie moja brocha :)

 

ogolnie bardzo na plus

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Plasti - Dzięki bardzo , to taki wstep wszystkiego po trochu już działam nad czymś konkretniejszym. Cieszę się że na +

Śmieszna akcja że dostaje fronty za prace które nie do końca myślę że zasługują i najgorsze że w drugą stronę też to działa ... słabiutki feedback poszedł Teaser większy szum zrobił.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności