Skocz do zawartości

Praktyki


Robak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

nie wiem czy właściwym miejscu umieszczam pytanie, więc jak źle to mnie przekierujcie.

Czy może znacie miejsca we Wrocławiu gdzie można odbyć za darmo praktyki/staże dotyczących blendera. "Jakieś" pojęcie o tym programie mam, za małe oczywiście dlatego pytam o to ;)

Albo grupy wsparcia, zawsze lepiej niż samemu to wszystko robić, tym bardziej, że z czasem tracę motywacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nie liczyłbym na znalezienie profesjonalnych praktyk z użyciem blendera. Dobrą grupą wsparcia natomiast jest samo forum max3d.pl albo blenderownia, bo społeczność blendera jest aktywna i chętna do pomocy w takich miejscach. Zacznij zwyczajnie jakiś projekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ miałem kontakt z kilkoma blenderowymi praktykantami w firmie pozwolę sobie zauważyć, że najwięcej wiedzy można przyswoić sobie w domu, jakieś formy stażu czy praktyk pozwalają co najwyżej na wyjaśnienie kilku spraw, dopytanie o drobiazgi, na jakieś poważne lekcje (a mało kto uważa za lekcję po prostu obserwowanie czyjejś techniki, co moim zdaniem jest świetną nauką) z reguły brakuje czasu.

 

PS I tak z własnego doświadczenia dodam, że kiedy zaczynałem miałem w sobie ogrom motywacji, aby poznać 3D, jeśli na początku narzekasz na jej braki, to praktyki mogą (choć oczywiście nie muszą) tylko Cię zniechęcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności