Skocz do zawartości

Houdini Production Build 12.5.469


legomir

Rekomendowane odpowiedzi

...no to znowu chyba nie na temat ale apropo GFX'a. Też mam małe archiwum. Byłem redaktorem tego pisma, udzielałem wywiadów, pisałem. A jeszcze wcześniej był Bajtek, później Commodore&Amiga i Top Secret. Tam też pisałem o DeLuxePaint, imagine i Lightwave. SGI'ie, Intergraphy ( nie tylko Orka je miała. Większość firm post-produkcyjnych miała wszelkie te sprzęty), Wildcat'y, Oxygeny i inne "perełki były później :)

Taki mały FLASH-BACK z przeszłości...to ja już taki stary jestem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

W sensie, że udzialałeś ich sam sobie? :)

 

nooouuupp...najpierw pisałem artykuły, bo to koledzy, a jednocześnie robiłem np. pierwsze boxy w Houdinim na Indigo2 to się mnie

czepili i dwa wywiady zrobiłem. Są tam nawet gdzies moje gnioty z Aliasa, Softimage'a i Electro GIG. Na Hudym wtedy nic

nie umiałem zrobić i chyba nie tylko ja. Była tylko kosola Irixa na dole i pirazy oko coś co wyglądało jak Viewport :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no to znowu chyba nie na temat ale apropo GFX'a. Też mam małe archiwum. Byłem redaktorem tego pisma, udzielałem wywiadów, pisałem. A jeszcze wcześniej był Bajtek, później Commodore&Amiga i Top Secret. Tam też pisałem o DeLuxePaint, imagine i Lightwave. SGI'ie, Intergraphy ( nie tylko Orka je miała. Większość firm post-produkcyjnych miała wszelkie te sprzęty), Wildcat'y, Oxygeny i inne "perełki były później :)

Taki mały FLASH-BACK z przeszłości...to ja już taki stary jestem ?

Ja jestem dwa lata do tyłu- początek poświęciłem DTP- zacząłem dopiero od Light Wave i 3D Studio Max 1.0 by Kinetix:)

 

Pierwsze "próby" 3D to 3D Studio DOS i Real 3D

 

Olaf3De- to co Ty wtedy robiłes to był High End niedostępny dla 99%:)

Tak- jesteśmy tacy starzy :)

Edytowane przez Tomek Kosiorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności