Jump to content

Laptop do grafiki 3D [Zbrush Character Artist]


Fadzu

Recommended Posts

  • Replies 10
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

niska rozdzielczość ekranu, mało ramu, brak dedykowanego gpu, najprawdopodobniej biedne kolory... musi być nowy ? może rozglądnij się za jakimś używanym. a jeśli mobilność nie jest najważniejsza to stacjonarka w tej kasie będzie bezkonkurencyjnie wydajniejsza ;)

Link to comment
Share on other sites

Już laptopowe i7 są smutnie słabe do zetki to nawet nie chce myśleć jak będzie się sprawował ten i3. Obstawiam że na subtoolach powyżej miliona poly już nie będzie się dało pracować. Kupuj desktopa albo wyłóż co najmniej 2 razy więcej kasy na jakiegoś lapka z i7.

Link to comment
Share on other sites

http://www.notebookcheck.pl/Recenzja-Dell-Inspiron-Q15R.52327.0.html O takie coś tylko z 8 giga ramu. Zbrush śmiga na tym znośnie, da się komfortowo pracować na bryłkach około 3 milionów poly, potem już zaczyna mulić. Przy i7 2600k którego mam w domu komfort pracy o wiele słabszy. Nie polecam tego modelu laptopa, jakość wykonania inspirionów jest raczej średnia.
Link to comment
Share on other sites

Lapka kupowałem półtora roku temu, moc jego procesora jest minimalnie lepsza od samsungów które teraz chodzą po 2300 na allegro (i5 3210M). U mnie na mocniejszym kompie na 6 milionach mam już takie opóźnienia że praca nie jest komfortowa i stabilna. Ale jak dla ciebie ręczne ustawianie kilkunastu obiektów to proceduralny workflow to jestem w stanie uwierzyć że ten i5 na 6 milionach poly to dla ciebie wyznacznik spoko śmigania.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy