Skocz do zawartości

Laptop do grafiki 3D [Zbrush Character Artist]


Fadzu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

niska rozdzielczość ekranu, mało ramu, brak dedykowanego gpu, najprawdopodobniej biedne kolory... musi być nowy ? może rozglądnij się za jakimś używanym. a jeśli mobilność nie jest najważniejsza to stacjonarka w tej kasie będzie bezkonkurencyjnie wydajniejsza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już laptopowe i7 są smutnie słabe do zetki to nawet nie chce myśleć jak będzie się sprawował ten i3. Obstawiam że na subtoolach powyżej miliona poly już nie będzie się dało pracować. Kupuj desktopa albo wyłóż co najmniej 2 razy więcej kasy na jakiegoś lapka z i7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.notebookcheck.pl/Recenzja-Dell-Inspiron-Q15R.52327.0.html O takie coś tylko z 8 giga ramu. Zbrush śmiga na tym znośnie, da się komfortowo pracować na bryłkach około 3 milionów poly, potem już zaczyna mulić. Przy i7 2600k którego mam w domu komfort pracy o wiele słabszy. Nie polecam tego modelu laptopa, jakość wykonania inspirionów jest raczej średnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lapka kupowałem półtora roku temu, moc jego procesora jest minimalnie lepsza od samsungów które teraz chodzą po 2300 na allegro (i5 3210M). U mnie na mocniejszym kompie na 6 milionach mam już takie opóźnienia że praca nie jest komfortowa i stabilna. Ale jak dla ciebie ręczne ustawianie kilkunastu obiektów to proceduralny workflow to jestem w stanie uwierzyć że ten i5 na 6 milionach poly to dla ciebie wyznacznik spoko śmigania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności