Skocz do zawartości

Exterior: Dom w Minami Boso


liquidsilver

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mimo, że zaglądam na forum od dawna to pierwszy raz wrzucam coś swojego, więc taki powiedzmy debiut;) Była to praca niekomercyjna, zrobiona wyłącznie w celu ćwiczenia z materiałami, zielenią i oświetleniem w exteriorach. Większość pewnie pozna w tym projekcie dom z Minami Boso, jednak jest to raczej moja bardzo swobodna interpretacja, gdyż np postanowiłem zrobić go w tym przypadku z desek;) proporcji też do końca nie odwzorowuje gdyż modelowałem z pamięci;) Compo w Afterze ale bardzo lekkie. Regulamin wymaga by podać autora projektu więc podaję: autorem oryginału było Kiyonobu Nakagame & Associates. Dodam jeszcze, że nie jestem architektem ale blisko, bo skończyłem wzornictwo więc jakby naturalnie lubię ten temat. Z góry dziękuję za wszelkie opinie i porady.

 

Pozdrawiam!

hacjendaB.RGB_HD.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wyszło bardzo fajnie ;) Jedynie dwie rzeczy mnie tu trochę bolą:

 

- pierwsza to te kulki (krzaki) w lewym dolnym rogu, jakoś tak mi nie pasują :P Mam wrażenie, że strasznie odciągają uwagę od budynku

- dwa, tak jak @pionix piszę, przydałoby się jakieś postpro (może nie takie jak @pionix :P według mnie za bardzo przepalone to wyszło), jakaś korekcja kolorów, kotrastu itp. ;)

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popracuj nad kadrowaniem. Jak robiona trawa? Ok, wrzuciłem coś takiego...nieco zle uciałem po prawej ;) Mam nadzieję, że pomoże;) Aha, jedną rzecz którą pomyliłeś to to, że chmury są oświetlone z przeciwnego kierunku niż bryła budynku. Takie mam przynajmniej odczucie.

 

hacjenda_B_RGB_HD.jpg

Edytowane przez Zbychowaty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności