Skocz do zawartości

Wizka podłogi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dla mnie to tutaj nie ma kompozycji, to znaczy jest zupełnie nie przemyślana.

 

Samochody to takie zapchajdziury, "o tu se klepnę bo mi łyse ściany widać."

 

Podłoga jakoś dla mnie nie ma sensu tutaj, ale głównie czepił bym się ustawienia samochodów które .. no co one tam robią... no...

Edytowane przez Biolo_idiota
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do poprawki:

-przepalenia nie panujesz nad światłem we wnętrzu (plama przepalenia na ścianie z drzwiami)powalcz z color mappingiem

- cieniowanie( we wnętrzu masz delikatne rozmazane cienie pasujące do mocno pochmurnego dnia to co za oknem zupełnie nie pasuje do tego)

- jeśli to są panele imitujące drewno a nie deska podłogowa to szpary są za mocne i za wyraziste, czy te deski nie są aby za szerokie bo wyglądają jak minimum 25 jeśli nie 30. Sprawdź czy w maxie masz te same jednostki miary ustawione w system unit setup i display unit scale jeśli nie to floorgenerator pracuje na jednostkach domyślnych maxa ( najczęściej cale)

- daj jakaś różnorodność panelom aby nie były takie monotonne i jednakowe

- co do samego projektu to nie widzę podstaw zastosowania tego rodzaju siedzisk bardzo niewygodne ( może nadają się do sklepu obuwniczego ale na pewno nie salonu samochodowego) Matowy panel podłogowy jest mało funkcjonalny i kiepski jeśli chodzi o utrzymanie czystosci ( czasami warto na takie rzeczy zwrócić delikatnie klientowi uwagę bo jest to w jego własnym dobrze pojętym interesie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skalpel3d - Dzięki za konkret uwagi odnośnie światła. Co do reszty to musiałem trzymać się wytycznych. Teksturę robiłem z oryginału i on ma dokładnie taki wymiar i jest matowy. Różnorodności też nie mogłem dać bo panele różniły się tylko fakturą słojów ;/

Z siedziskami masz rację... ale nie chciałem dawać jakiś kanap bo się za bardzo odcinały i przykuwały uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności