Skocz do zawartości

Jak pozbyć się dziwnej kropki


Zernat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, renderowałem parę klatek rig testu, jednak po fakcie zauważyłem obecność pewnej małej białej kropki w rogu (render studyjny a więc tło jest bez zmian).

 

Tak ona wygląda: http://imageshack.us/a/img547/9672/f5os.jpg

 

Czy można ją jakoś usunąć z złożonego już filmu, za pomocą programu After Effect bądź jakiegoś innego ?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Legomir - już wolę chyba na Nuke dozbierać niż mieszać sobie w głowie kolejnym softem. :P

Cenowo - 9tysięcy - prawie jak Nuke (12 tysięcy). No chyba, że mówimy o NukeX :)

 

A tak serio - obiło mi się o uszy coś na temat Fusion, ale nic nie wiem czy warte uwagi. W sieci też za dużo info nie ma. Wygląda jakby upadało albo już upadło, więc tym bardziej chyba nie ma co się pakować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legomir - już wolę chyba na Nuke dozbierać niż mieszać sobie w głowie kolejnym softem. :P

Cenowo - 9tysięcy - prawie jak Nuke (12 tysięcy). No chyba, że mówimy o NukeX :)

 

A tak serio - obiło mi się o uszy coś na temat Fusion, ale nic nie wiem czy warte uwagi. W sieci też za dużo info nie ma. Wygląda jakby upadało albo już upadło, więc tym bardziej chyba nie ma co się pakować.

 

Nie upada i daleki jest od tego. A jak sledzisz promocje to regulanie co roku mozna go lyknac za 999$ a soft jest calkowicie porownywalny z Nuke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] a soft jest calkowicie porownywalny z Nuke.

 

Na takiej samej zasadzie jak Blender ;)

Fusion skończyło się na killem all. Jaki jest sens pracować na sofcie, którego już prawie nikt nie używa? (już, a nie jeszcze, żeby nie było niedomówień) Kiedyś był naprawdę rewelacyjny i wciąż daje radę, ale to jednak Nuke (film) i AFX (motion graphics) zgarnęły większość profesjonalnego rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest niszwy soft, skad wam sie to wzielo? A juz porownywanie go do Blenda to kompletna porozka. Mati wykaz sie i oswiec mnie w czym Nuke jest lepszy. W paru rzeczach jest ale po tonie Twojego postu wnosze ze nie za bardzo wiesz jakich.

 

Zaraz pewnie przeczytam ze max bije na glowe maye, SI czy Hudego bo jest popularniejszy:D

Edytowane przez Alibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności