Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Subaru Impreza WRC


sCeleTon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

więc witamy na forum :D

co do subaru to zostawia jeszcze troche do życzenia, lakier, felgi.. ogólnie wszystko ale nie bierz tego do siebie aż tak :)

ja swojego pierwszego samochodu nawet nie skończyłem heheh :) nie wspominając o kilku kolejnych :P

 

 

przydałyby się jeszcze jakieś inne ujęcia, co by można było popatrzeć na całe autko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum! Sam jestem nowy :]

 

Karoseria jest mało realistyczna, pewnie dlatego że nie ma tła, które mogłoby się w niej odbijać. I to światło z reflektorów jest jakby kanciaste. Szkoda ze nie ma wnętrza.

 

Ale jeśli to pierwsza praca to nie masz się czym przejmować, wkrótce zamieszczę swoją pewnie gorszą ale również pierwszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy nowego użytkownika :)

 

 

Ja się na samochodach zabardzo nie znam więc się wypowiem kiedy dasz jakieś inne ujęcie (w tym perspektywa zniekształca model) i jak obejrzę troche fotek tego autka, póki co to widać krzywą siatkę i wógóle jest sporo drobnych błędów ale jak na pierwszą pracę to nie jest źle.

 

Moja prośba: nie pisz postów pogrubioną czcionką :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok no to mam jeszce inne ujecie:) wiem ze pracka nie jest rewelacyjna bo widizalem 100 razy lepsze samochody, no ale od czegos trzeba zaczac:P mam problem z robieniem lakieru, swiatlem zeby wygladalo troche bardziej realistycznie. Moze pomozecie?

 

mam pytanie jeszcze: da sie wstawic tutaj fotke z dysku? czy tylko mozna ze swojej stronki?

 

subaru2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności