Skocz do zawartości

Pojazd 3D: fiat 126p


sCeleTon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no wyglada lepiej niz subaru.

jak juz wrzucasz renderki z lakierem, to spróbuj dac jakis lepszy.

 

gdzies na forum byly tutki jesli chodzi o lakier.

 

co do modelu.. to duzo pracy jeszcze przed tobą. ten maluszek wygląda jakby miał usta.. ma jakąś taką śmieszną szparę nad zderzakiem zaraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno malucha nie widziałem

LOL wyjrzałem za okno i naliczyłem trzy ;]

Całkiem ładnie, tylko troszkę bugów w siatce, zró” jakieś felgi i pokuś o wnętrze, w końcu nie jest aż tak rozbudowane w maluchach.

Przy lakierze postaraj się o rdzę ;] Już dawno nie widziałem niezardzewiałego malucha :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rdze mozna zrobic wnetrze tez zrobie wkoncu to WIP:) zbliza sie rok szkolny wiec tylko jak bede mial troche wolnego czasu i zapalu zrobie co trzeba:) dzisiaj bawilem sie tym lakierem ale ciagle ten efekt jest sztuczny:/ renderuje to brazilem1.0 r/s nie mam vraya a pewnie w nim by mi lepiej wyszlo. Jest tez jakis mental ray ale nie moge go znalezc (jest do niego tut na lakier)

 

maluch6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom migacz jest raczej za waski :) patrze sobie na fortki to jest prawie tak wielki jak swiatla:P dodaje kolejnego rendera zrobilem ten reflektor umiescilem tak na probe (brakuje gumek laczacych je z reszta) Jak na pierwsze podejscie jakos to wyglada chyba:P

 

maluch9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zderzak rzuca się w oczy - ani to chrom, ani plastik, a lakierów metalik to raczej na maluchy nie wylewano(w szczególności na zderzak)

To samo tyczy się kołpaków,

szyby też odrzucają, ale to zrozumiem, bo wnętrza jeszcze nie ma.

Najpierw wymodeluj wnętrze (i podwozie) a potem zabieraj się za lakier.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ta stronke mam bo bede go tuningowac (ale to pozniej) maly update wrzucilem troche szczegolow:P i zmienilem niebo bo glupio sie odbijalo:) kurcze nauczcie mnie jak sie w brazilu wrzuca hrdi please:D Aha co do dlugosci to nie wiem moze takie jest wrazenie ale jest nawet ciut za krotki:)

maluch12.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AcidBoyXL

szyby wymodeluj z obu stronek bo teraz kabina wypelniona jest szklem ;], pozatym nadkola chyba troche przesadzone i maska powinna isc pod wiekszym skosem, takie mam wrazenie.. ogolnie coraz lepiej ;]

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok te zakola sa raczej dobrze, maska tez bo ja juz tyle poprawialem ze lepiej byc nie moze:) musisz sie mocno przyjdziec na zywo maluszkowi:) ja to robie czesto ostatnio bo stoi pod moim blokiem pare sztuk:) Dodaje kolejny obrazek. Zrobilem opony, i kolpaki i te szyby zrobilem

maluch13.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylek to jeszcze nie zrobiony jest:) kratek brakuje, swiatel, a zderzak to nie wiem czy jeszcze raz nie zrobie na ten plastikowy ale zobacze. A co z tym lakierem? dobry jest? przypomina to lakier wogole? mnie sie wydaje ze jest ok Dziekuje za opinie POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he chłopie nawet nie wiem jak ci to powiedziec no jest super na moim kaszelku są rysy, rdza, kit i inne gów... wiec jak na moje to aż za pożądny ten lakier dobra robota tylko mam pytanko masz jakies materiały czy tez z głowy jedziesz bo masz za hmm jak to okreslic ............... za wysokie te szyby w malcach są mniejsze troche, przednia sie nie rzuca w oczy ale boczne strasznie no i pamiętaj o uszczelkach na szybach bo w maluchu to widoczna rzecz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to go trzeba troche uswinic:P tylko nie wiem jak to za bardzo zrobic texturke brudu mam ale nie wiem jak zrobic zeby byl taki lakier jak jest + brud i rysy ale spoko pobawie sie i cos powinno mi wyjsc:) a co do szyby mowisz ze za wysoka? hmm moze jak te gumki doloze nie bedize takiego wrazenia?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności