Jump to content

*.DTM czym otwierać ten format?


superkb
 Share

Recommended Posts

dostałem od klienta model 3d węzła komunikacyjnego w postaci pliku *.dtm . Nie mam programu w którym dałoby się otworzyć ten plik. Mam pytanie, w jakim programie otworzę ten format? wydaje mi się, że to coś ze stajni Bentey'a ale nie wiem konkretnie który i jak najlepiej to skonwertować do formatu otwieralnego w Maxie by zachować poprawność modelu?

Link to comment
Share on other sites

GreenScreen przeczytaj treść strony którą podałes i pomyśl czy to ten sam plik dtm? superkb pisze tu o modelu węzła komunikacyjnego a twój link odnosi się do jakiegoś formatu audio.

 

DTM to format z Bentley Microstation (Data Terrain Model) osobiście nie miałem z nim nigdy kontaktu.

Poszukaj sobie o imporcie DTM do Autocada.

Link to comment
Share on other sites

no dokladnie greenscreen... jak widzisz to nie takie proste skoro sam podales blędny link, oczywiscie ze wczesniej szukalem informacji w google jednak poza tym ze uzyskalem informacje ze w bentley inroads sie je robi to nic wiecej pewnego. nie wiem jaka maja forme. a nie mam dostepu do tego pakietu. moze ktos sie znajdzie kto mial doczynienia z tym formatem bądź zna jakis importer do cada. wiem ze sie da poniewaz klient wyeksportowal mi plik do siatki trojkątów w dwg, jednak z duzymi bugami, masa uciekajacych punktow itp. chcialbym sam przeprowadzic taki import bo wiadomo nekanie klienta ktory nie ma pojecia o wizualizacjach by kombinowal z opcjami eksportu to droga ostateczna

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy