Skocz do zawartości

Animowany teledysk do filmu "Wałęsa. Człowiek z nadziei" (L.U.C)


uncle

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Maczał w tym palce Zbigniew Rybczyński więc nie dano temu szansy aby było kiepskie :) Jeżeli się temu uważnie przypatrzeć to jet w tym cholernie dużo odniesień, nawiązań, retrospekcji i skojarzeń. Wszystko mocno scalone ówczesnym syfem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maczał w tym palce Zbigniew Rybczyński więc nie dano temu szansy aby było kiepskie :) Jeżeli się temu uważnie przypatrzeć to jet w tym cholernie dużo odniesień, nawiązań, retrospekcji i skojarzeń. Wszystko mocno scalone ówczesnym syfem.

 

no faktycznie jak Rybczyński w tym palce maczal to nie moze byc kiepskie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz to widzialem ale fakt, czemu tak pozno tutaj wrzucone? :) Jakby sp. Dziadek3D powiedzial - za mało w tym cycków o wybuchów.

 

Mi sie podoba, na making-of nie ma co liczyc niestety. Na szczescie pozycja Wałęsy nie jest tu gloryfikowana, przynajmniej tak mi si wydaje. Ale i tak caly ten odbior... patetyczny? Duzo w tym takiego cierpienia i męcześtwa, ale to tylko moje zdanie, moze zle na to patrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co sie orinetuje to robili najpierw sceny w 3d a potem jechali klatka po klatce recznie, zreszta widac pare scen ze nie zostalo przerysowanych i mocno odstaja od reszty (stylistycznie)

ale nie wiem, moze jest tu ktos kto przy tym pracowal:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie mistrzostwo pod względem przekazu jak i muzyki. Jezu, jeżeli ktoś z Was zna więcej takich utworów, proszę, podzielcie się na PW :-)

 

Poza tym czytałem w komentarzach na YT, że były tam jakieś problemy związane z zapłatą za rysunki dla Rybczyńskiego. Wie ktoś o co dokładnie chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności