Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Sci-fi transporter


Kramon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Fajnie wygląda tylko się zlewa z tym ciemnym tłem.

 

czyja wiem czy się tak zlewa patrzyłem na 3 komputerach i się w sumie nie zlewa. Patrzyłem na zwykłym lapku (wszystko jaśniejsze) Na najnowszym macbook pro z retiną. i pytałem się kumpla który ma eizo i mówił że jest git. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie nie trybią silniki z kadłubem ... same silniki coś w sobie mają... niby steampunkowo...

ale plus za to że wymyslasz coś swojego .. bo to z projekt twój własny ? czy podpatrzone motywy.. ?

 

własny projekt generalnie pewno jakieś tam widziałem różne concepty i pewno jakaś tam inspiracja była ale generalnie to jechałem od zera.

 

Prawda z tym że ten lakier z tymi silnikami ale po prostu jakoś tak stwierdziłem że to w sumie fajnie wygląda owszem nie logiczne.

 

imo jeśli to ma być transporter, to ma zdecydowanie za duże silniki z przodu. Na pierwszy rzut oka to mi wyglądało na pod racer'a z gwiezdnych wojen.

 

 

To prawda ale w sumie wiesz tak to jest jak na szybko się robi nie przemyślane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem na 3 monitorach i telefonie. 2 HP. oraz jeden Philips oraz telefon LG L9. Na HP się zlewało mimo sRGB. na Philipsie się nie zlewa (tu też sRGB) Na telefonie się zlewa delikatnie.

Idąc twoim tokiem myślenia - zrobiłem śrubkę: dodam do ukończonych.

Latająca wieża czołgu AMX 50 z silnikami odrzutowymi które są bez sensu do niej podłączone. Coś ten Twój Blender nie potrafi zbyt dużo. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności