Jump to content

Finished 2D: After Battle Of The Blackwater


asior

Recommended Posts

Witam!

Chciałabym pokazać moją pracę konkursową. Konkurs organizowany był przez It’s Art & Trojan Horse was a Unicorn. Temat brzmiał: "A Song of Ice and Fire Challenge". Udało mi się dojść do półfinału i dzięki temu praca będzie zaprezentowana na festiwalu w Portugalii. Mam nadzieję, że spodoba się Wam klimat jaki stworzyłam :)

 

pnOFZQ1.jpg

Edited by asior
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam mieszane uczucia odnośnie pracy. Podoba mi się paleta barwna, ale pracę słabo się czyta. Nie wiadomo na czym skupić wzrok, co wynika z mnogości i rozproszenia epickich symboli. Poza tym wydaje mi się że wysokość horyzontów dla pierwszego i dalszych planów różni się, co zaburza odbiór pracy. Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za komentarz :) Zgadzam się z Twoją wypowiedzią. Chyba najbardziej jestem zła własnie z powodu tego, że kompozycja wymknęła mi sie spod kontroli. Myślę, że to wina braku czasu i zmęczonego oka ;) ponieważ praca powstawała pomiędzy projektami dla klienta. Pracuję jako freelancer, zawsze jest dużo projektów na wczoraj, więc zrobienie czegoś dodatkowego jest trochę trudne ;) Mam nadzieję, że następnym razem uda mi się zrobić jakaś pracę tak, żeby było w niej widać większe zdecydowanie kompozycyjne. Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

nie wiem jak to się znalazło na froncie,

 

były gorsze prace na froncie kalberos ;) mody żadko zaglądają do wątków a jak wrzucisz finished to jakoś im łatwiej niz przekopywać sie przez dyskusje

 

Dla mnie ta graficzka wygląda jak wyciągnieta z gry typu HOPA za którymi osobiscie nie przepadam.

Zwracaj większą uwage na perspektywe i światłocien bo każdy obiekt wygląda jak wklejony z innego obrazka(fotomontaż podmalowany?)

powodzenia przy dalszych zmaganiach.

Link to comment
Share on other sites

Kalberos - może, dlatego, że jest b. dobra ?

 

Na początku miałem podobną opinię do Lucka, coś mi w pracy mocno nie grało. Jednak im dłużej patrzyłem na nią tym to uczucie malało, a teraz wszystko wydaje mi się ok. Myślę, że perspektywę ciężko się czyta na pierwszy rzut oka i umysłowi trochę zajmuje przyzwyczajenie się do niej. Można to potraktować jako wadę. Tak czy siak praca b. dobra, zasłużony front.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy