Skocz do zawartości

Wiz : Kettle Hole House


lukis8787

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

 

Przedstawiam swój najnowszy projekt osobisty. Wizka inspirowana projektem Robert-aYoung-a, wypatrzonym na Arch Daily.

 

 

Prosiłbym o konstruktywną krytykę, i pochwałę jeśli jest za co – przynajmniej będę wiedział z czym idę w dobrym kierunku. Wrzucam do finisha, bo siedzę nad tym już trochę za długo i jeszcze trochę i w ogóle bym tego nie skończył.

 

 

Pomocą przydały się IESy z DELTALIGHT,wykorzystane w projekcie dzięki wątkowi:http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=88482, sam katalog też się przydał.

 

Użyto:

3ds max, v-ray, composite, gimp

 

 

Pozdrawiam!

 

 

9954008655_c0c3034ff3_o.jpg

 

 

9954007905_26d6b8c006_o.jpg

 

 

9954032876_eeef661d7a_o.jpg

 

 

9954130713_8c46b45154_o.jpg

 

 

9954028476_965bc576c2_o.jpg

 

 

9954127263_38d6189ec4_o.jpg

 

 

9954125663_ae1258cc53_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hej, pochwal za duzo tutaj nie uslyszysz, za to na pewno konstruktywna krytyke. Ja moze zaczne: na pierwszym renderze pierwsze co sie rzuca w oczy to tragicznie slaba tekstura kory pnia z ktorego jest stol. Jeszcze dales na niego bump chyba z diffuse i to widac. Koeniecznie schowaj ten render jak i chyba czwarty gdzie jest podobnie. Takze DOF bardzo nie naturalny - na bank uzywales passu z zdepth wiec latwo to poprawic. Jest fajny plugin do photoshopa, chyba nazywa sie dof-pro.

 

Pozdrawiam i gratuluje ukonczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalne wygląda to ok, technicznie jest dobrze zrobione, razi np na obrazku drugim grzyb na ścianach, od AO za mocnego, tekstura stołu jak i materiał jego zostało wspomniane słabe.

 

Pierwsze pokazujesz oświetlenie wieczorne kiedy odnosze wrażenie że dzienne jest ciekawsze i lepiej ci wyszło.

 

Dywan jak na taką dużą powierzchnię troche po macoszemu potraktowany.

 

Generalnie jest ładnie i dzienne ujęcia najlepsze. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DoF zabija rendery, szczególnie pierwszy. Nie wiadomo co rozmyte a co ostre. Ogólnie jest ładnie. Powiem to co Xiz0r - dzienne rendery lepsze. Modele ładne ale mogłeś jeszcze posiedziec nad materiałem obicia tych fotelików. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wszystkie komentarze!

 

Czyli nawet nie jest tak źle wystarczy wywalić renderki nocne i jedno podczas dnia i będzie git:) Mimo to jeszcze was trochę pomęczę, sorki:)

 

A co powiecie o kompozycji, z którą imho mam najwięcej problemów?

 

Co dokładnie nie pasuje w tym dofie? Jest za mocny? Co sprawia, że wygląda nie naturalnie?

 

Za każdym razem kiedy dostaje konstruktywną krytykę, otwierają mi się oczy, także wielkie dzięki i szacun.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co kompozycji to może właściwie doboru mebli zupełnie nie pasują mi te fotele do wypoczynku one są takie z PRL-u, dobrałbyś coś w stylu wypoczynku, dwa ściany są niezagospodarowane albo je bardziej zagracasz albo zostaw puste nie dawaj takiego wielkiego obrazka na ścianę i nic więcej. Jak dla mnie brakuje mi tu jakiegoś cieplejszego kontrastu kolorystycznego jakieś czerwienni lub pomarańcza same wizki są fajne i przyjemne ale spodziewałem się że mnie zaskoczysz po tym jak cie kiedyś chwaliłem za fajne zagospodarowanie mojego projekty wnętrza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki skalpel3d, dobra pamięć:) z tamtego projektu mam jeszcze tą kuchnie do skończenia:) Spokojnie daje jeszcze sobie czas, teraz po prostu z pokorą przyjmuję każdą krytykę a może kiedyś uda mi się ciebie czymś zaskoczyć.

 

ikkiz, sorki nie patrzyłem na to z tej strony. Dobrze, że zwróciłeś mi na to uwagę. Dzięki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności